הפיצוי שניתן
הפיצוי שניתןצילום: דוברות

זכיינית משרד הבריאות לבדיקות אנטיגן מוסדי, חברת אינווז׳ין care אשר מפעילה את מתחם ׳הבדק וסע׳ בשער בנימין החליטה על צעד מפתיע לאחר טעות שעשה עובד במתחם והגיעה עד בית תושבת המועצה ביישוב פסגות כדי להתנצל ולהעניק פיצוי.

מדובר באירוע שהתרחש בשעות הצהרים לאחר שתושבת המועצה הגיעה למתחם עם בנה התינוק. עובד שנכח במקום סירב לדגום את בנה בטענה כי אסור לו לדגום ילדים בני פחות מגיל שלוש.

הרקע לטעות העובד הינה הנחיות סותרות של משרד הבריאות לחברות הדוגמות אנטיגן מוסדי בימים האחרונים בדבר איסור לדגום בני פחות מגיל שלוש.

אמש ערכו החברות בירור מול משרד הבריאות, כאשר לאחר הבירור הועברו הנחיות חדשות לכלל החברות המאשרות לדגום בכל גיל.

עם זאת כאמור למרות שהחברה עדכנה את הדוגמים במתחם על שינוי ההנחיות אחד העובדים פעל ע"פ ההנחיות הישנות וסירב לקבל את התושבת ובנה.

בחברת אינוויז׳ין care אשר קיבלו עדכון על עגמת הנפש החליטו לפעול ולהתנצל ושלחו לביתה של התושבת ביישוב פסגות את מנהלת המתחם אשר התנצלה בפניה והעניקה לה סט של עשר בדיקות אנטיגן כפיצוי.

תומר סגמן מנכ"ל אינווזי׳ן care אמר: "ברגע ששמענו על התקלה היה לנו ברור שעלינו להתנצל ולפצות. אני מזמין את כל הציבור באזור להגיע למתחם הבדק וסע ללא תורים ונמשיך לעשות הכל בכדי לשפר את חווית הלקוח. מקווים יחד עם כל עם ישראל שהקורונה תסתיים בקרוב ונחזור לשגרה בריאה ומבורכת"

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ התייחס למקרה: "החברה מסייעת לנו במערך הבדיקות במועצה ולמעשה הקימה אצלנו את מתחם הבדק וסע מהבודדים בארץ. אני שמח על תודעת השירות שגילתה החברה ומודה לה ולנציגיה על הסבלנות והפעילות למען תושבי בנימין בימים הקרים האלה".