שמוליק ועידית סילמן
שמוליק ועידית סילמן צילום: ללא קרדיט

שמוליק סילמן, בעלה של יו"ר הקואליציה עידית סילמן (ימינה), התראיין הבוקר (ראשון) שוב אצל שרון גל ברדיו גלי ישראל, וסיפר על ההודעה שקיבלת מראש הממשלה נפתלי בנט לאחר הראיון בשבוע שעבר.

שמוליק נשאל על החלטת המשטרה המסמנת לסגור את תיק התקיפה של רעייתו, וטען: "פייק ניוז מה שרץ אתמול, אין שום ראיה שזה לא נכון. מספיק אחוז אחד שזה נכון… צריך לדון אדם לכף זכות, מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך.

"כבנאדם לבנאדם אני שואל אותך: אתה בטוח במאה אחוז שעידית שיקרה? יש שלושה דברים שאין לאדם חלק בעולם הבא, אחד מהם זה הלבנת פנים. יש פה בני אדם אחרי הכל, לא סתם פוליטיקאים. אדם שפוי ונורמלי לא ירצה להתקרב לפוליטיקה, אין אדם ישר יותר מעידית אשתי".

שמוליק סיפר כי אחרי הראיון הקודם אצל שרון גל, ראש הממשלה בנט שלח לו הודעת וואטסאפ "תהיה חזק". "כשאמרתי לך בפעם הקודמת שאני לא יודע במי לבחור, ביבי או בנט, התכוונתי לומר שגם הוא וגם הוא ראויים", ציין שמוליק.

שרון גל תהה מדוע חברי ימינה לא מגבים את יו"ר הקואליציה. שמוליק ענה: "עידית אמרה להם שיתרחקו מהנושא הזה, שהיא מיצתה את הנושא הזה.

"אם הבת שלך הייתה חוזרת מבית הספר ואומרת שמישהו היכה אותה - היית הופך את בית הספר. באותו ערב היא חזרה הביתה מאוחר והעירה אותי וסיפרה לי מה קרה. עידית לא מעניינת אף אחד פה, זה לנגח את ימינה.

"עידית לא תקפה את מחנה הימין, היא סיפרה מה היה לה. אני מכיר את עידית יותר טוב מכולם. אני לא מצדיק שום דבר שהוא לא מכבד. גם מה שעשו לנתניהו - אני חושב שזו קטסטרופה. אם זה מה שמחנה הימין עבר ואני חלק מהמחנה הזה - אתם עושים עכשיו את אותו דבר בדיוק? אתה חושב שנפתלי בנט לא קם בבוקר למסור את נפשו למען המדינה?

''אדם שפוי ונורמלי לא ירצה להתקרב לפוליטיקה", הוסיף בעלה של יו"ר הקואליציה, "אין אדם ישר יותר מעידית אשתי".