נדל"ן אילוסטרציה
נדל"ן אילוסטרציה צילום: ISTOCK

אחד הגורמים המובילים שיעזרו לכל אחד להגיע לרווחה כלכלית הוא השקעה בנכס מניב. שוק הנדל"ן יכול לפתוח לך מגוון אפשרויות, בהן קריירה שנייה או השקעה בנכס מניב.

כדאי לדעת, תהליך קניית נכס למגורים או להשקעה הינו מורכב מאוד! קורס השקעות איכותי יעזור לך ללמוד על כל השלבים בתהליך, החל מאיפה כדאי לקנות נכס, איך בודקים את מצבו המשפטי של הנכס, איך לנהל משא ומתן עם המוכר ועוד. מור קורן, מרצה בקורס השקעות נדל"ן ויזמות, מסביר לקוראים על השלבים החשובים בתהליך על מנת שישקיעו נכון.

מציאת דירה במחיר הנמוך ממחיר השוק תעזור לך להרוויח עשרות אלפי שקלים.

אחד הגורמים שיעזרו לך להרוויח בעסקת נדל"ן הוא המחיר שתשלם בפועל על הנכס. לכן חובה לבדוק שהנכס באמת שווה את מחירו.

יש כמה אפשרויות לבדוק אם הנכס אכן שווה את המחיר המבוקש.

בדיקה חינם – באמצעות אתרים כמו יד 2, אתר מדלן ואתרים נוספים, שמאפשרים לך לראות בכמה נמכר נכס דומה לזה שאתה מבקש לקנות.

משרד תיווך – מתווך מקצועי בעל ניסיון של שנים בתחום יֵדע להעריך את מחיר הדירה לאחר שראה אותה ובדק את מצבה.

שמאי – ניתן להיעזר בשמאי שיבדוק את הנכס וייתן הערכה מדויקת יותר לגבי מחיר הנכס (הבדיקה בתשלום).

למי מומלץ לעשות קורס נדל"ן?

לכל מי שרוצה ללמוד איך למנף את כספי החיסכון שלו באמצעות נדל"ן; למי שרוצה ללמוד את תחום הנדל"ן לעומק; ולמי שרוצה ללמוד ממי ניתן לקנות נכס במחיר מציאה, איך משפצים ומשביחים נכס וחוסכים אלפי שקלים בתהליך השיפוץ ואיך מוכרים אותו במחיר גבוה ממחיר השוק.

הקורס מאפשר לבוגרים להתברג בשוק העבודה בענף הנדל"ן כאיש מכירות, להיות יזם בתחום או להשקיע בנכס מניב במטרה לייצר הכנסה נוספת ויציבה לכל החיים!

מה כולל קורס נדל"ן?

בקורס נלמד את כל הגורמים החשובים שיעזרו לכל אחד להצליח בתחום. החל מבניית תקציב, ממי ניתן לקנות נכס במחיר מציאה, איך מנהלים משא ומתן בצורה נכונה, איך קונים דירה הרוסה, משפצים אותה ומוכרים אותה ברווח של עשרות אחוזים, התנהלות מול בעלי מקצוע, סוגי ריביות ומסלולים בלקיחת משכנתה ועוד.

קורס נדל"ן של מור קורן הוא הקורס המוביל בישראל.

מור קורן הוא הבעלים של קורס השקעות נדל"ן ויזמות המומלץ בישראל. מור קורן לימד, ומלמד, אלפי תלמידים במטרה לעזור לכל תלמיד למנף את החסכונות שלו ולמקסם את סיכויי ההצלחה בכל עסקה.

מתנה בשווי אלפי שקלים לכל תלמיד

כל תלמיד שנרשם לקורס נדל"ן מקבל שני קורסים נוספים חינם! קורס פתיחת עסק ובחירת מקצוע, המעניק לתלמיד מגוון אפשרויות במה כדאי להתמקד כדי להרוויח לפחות פי שניים מהשכר הממוצע במשק וקורס השקעות בבורסה המלמד איך ניתן להשקיע בתעודות סל ולייצר תשואה ממוצעת של 15% בשנה.

תלמידים משתפים על קורס נדל"ן מומלץ:

שרה חדד – "לאורך כל הקורס מור קורן מלמד במקצועיות ובצורה מעניינת, ובנוסף מצרף מרצים נוספים כתוספת והעשרה. מור משתף מניסיונו האישי של שנים בהשקעות בנדל"ן, בשוק ההון ובעסקים. כל התוכן מועבר בצורה ברורה ומסודרת בספר שמור כתב בעצמו.

"אצל מור תקבלו יחס חם ושירות מקצועי. ממליצה בחום!"

נאור אדרי – "מור קורן מעביר את הקורס בצורה נעימה ובגובה העיניים. הוא נותן טיפים וכלים להצלחה כלכלית אמיתית וכבר לאחר השיעור הראשון הבנתי שעשיתי את הצעד הנכון עבורי ועבור העתיד שלי.

"ממליץ בחום רב על הקורס של מור, לא תתחרטו!"

אלי מלקוב – "מור מלא סבלנות ועשיר בידע במגוון של תחומים.

"בעסקים – בדרכים יצירתיות איך להרוויח עוד כמה אלפי שקלים כל חודש. בנדל"ן – איך לנהל משא ומתן ולחסוך עשרות אלפי שקלים, ובבורסה – איך להכפיל את הכסף באמצעות מדדים מובילים. שמחתי לגלות שיש אנשים טובים בעולם שנותנים תמורה מלאה בעבור התשלום!

"וואו! פשוט חוויה מדהימה ללמוד אצל מור קורן!"

לסיכום: קורס נדל"ן מקצועי ומקיף של מור קורן יכול ללמד אותך את כל השלבים שיעזרו לך להצליח. כדאי שתפנים, תחום הנדל"ן הינו מאוד מורכב! עובדה, לא חסרים משקיעים או קבלנים בעלי ניסיון של שנים שעסקה כושלת אחת גרמה להם הפסדים שהתגלגלו אפילו לפשיטת רגל!

כדאי לך ללמוד לעומק את כל השלבים בתחום ורק לאחר מכן להתחיל להשקיע. ככל שתקדים ותתחיל להשקיע בקניית נכסים, כך תראה מהר יותר איך הכסף שלך גדל!