שלי יחימוביץ'
שלי יחימוביץ'צילום: פלאש 90

חברת הכנסת לשעבר ואשת התקשורת שלי יחימוביץ' החליטה לסיים את עבודתה בתאגיד השידור הישראלי "כאן".

יחימוביץ' תפרוש מהתוכנית "שלי וגואטה" שאותה היא מגישה מדי יום ברשת כאן ב' לצידו של חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה.

בחשבון הטוויטר שלה כתבה יחימוביץ': "בקרוב אפרוש מ'כאן'. כיף לי ב'שלי וגואטה', מצליח לנו, אוהבת את הרדיו, הרוסה על יגאל גוטה, שותף וחבר. אבל החיבור הסימביוטי, החורך, לאקטואליה, שמתחייב מהגשת תוכנית יומית, מאוד לא מתאים לי ולמה שחשוב לי עכשיו''.

חברת הכנסת לשעבר לא ביקשה למסור ''נאום לאומה'' בעקבות הפרישה, וציינה: "כשיהיה לי משהו מהותי להגיד, אגיד, אבל רק לפעמים''.

בינתיים היא הודתה "לחברים שלי ב'כאן', למפיקות ולמפיקים, ובעיקר לעורכת התוכנית רוית לוי-דמסקי, לטכנאים (אמיר שמואלי, אתה מלאך), לכתבות ולכתבים המעולים, לאלדד קובלנץ שהגה ומימש את החיבור עם יגאל, ובכלל לכל המנהלים שלי - על שנתיים טובות של פירגון ושל חופש עיתונאי. תמשיכו בעבודה המצויינת. עוד נפגש'', הבטיחה.

יגאל גואטה מטופל בתא לחץ
יגאל גואטה מטופל בתא לחץצילום: ג׳ני ירושלמי, דוברות איכילוב

נציין כי חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה אושפז בימים האחרונים בבית החולים איכילוב בתל אביב בגלל פצע סכרתי ברגלו. עם סיום תקופת ההרצה, גואטה הוא המטופל הראשון שנכנס לטיפול החדשני בתא לחץ שנפתח באיכילוב.

"כולי תקווה שהטיפול ירפא את הפצע ממנו אני סובל", אמר גואטה, "על מנת שעוד מטופלים יחשפו לשירות זמין זה כאן ברפואה הציבורית ובכך בתקווה לשים קץ לכאבם".

גואטה בן ה-55 היה חבר כנסת מטעם ש"ס, חבר מועצת העיר בני ברק ומזכ"ל תנועת ש"ס. גואטה מחזיק בשתי חנויות למכירת צעצועים וממתקים בבני ברק.