נדל"ן
נדל"ן צילום: pixbay

תחום הנדל"ן הוא אחד מתחומי העיסוק המסקרנים והמושכים ביותר עבור הרבה מאוד אנשים – נראה כי שוק הנדל"ן הן בארץ והן בעולם נמצא בעלייה מתמדת ועקבית מזה עשרות שנים, ומגוון האפשרויות לפעול ולהרוויח כסף בצורות שונות בשוק זה הוא רחב ומזמין.

בכל זאת, לא טריוויאלי או פשוט להיכנס לענף הנדל"ן ולעסוק בו בהצלחה, לפחות לא כאשר אין אנחנו מחזיקים בשום ניסיון, ידע או קשרים רלבנטיים. לימודי נדל"ן מסוגים שונים יכולים לשנות מצב זה, ולאפשר לכם להיכנס אל התחום ולהשיק בו קריירה בתוך כמה חודשים ספורים מהיום.

להלן כמה מהאפשרויות של קורסים ומסלולי לימודים בתחום, שיכולים לסייע לכם לעלות על המסלול לקריירה משגשגת בעולם הנדל"ן –

קורס תיווך נדל"ן – ניתן לפעול בעולם הנדל"ן במסגרות שונות, למשל כמשקיע או יזם (לכך נגיע מיד). אך ניתן גם לרכוש מקצוע של ממש ולפעול בשוק כנותני שירות, הן כעצמאיים והן כשכירים, כאשר הכוונה היא כמובן למקצוע התיווך. קורס תיווך נדל"ן מכין אתכם לקראת הבחינה מטעם רשם המתווכים, אותה חייבים לעבור על מנת לקבל רישיון תיווך ולהתחיל ולעסוק בתחום באופן חוקי. קורס זה יביא אתכם ליום הבחינה עם סיכויי המעבר הטובים ביותר, ויסייע לכם גם לפתח קשרים אשר יקלו למצוא תעסוקה בתחום או להקים עסק עצמאי משלכם.

קורס יזמות נדל"ן – יזמות נדל"ן מהווה תחום שניתן ללמוד בצורה שיטתית ומקצועית. קורס יזמות נדל"ן כולל למידה של כל ההיבטים השונים הרלבנטיים לפעילותו של יזם נדל"ן, ואלו רבים וחשובים – היבטים משפטיים, כלכליים, מיסויים (מעולם המיסוי) ועוד. כמו כן, נלמדות בקורס שיטות לזיהוי ואיתור נכסים אטרקטיביים הנמכרים במחיר אשר נמוך ממחיר השוק, כמו גם טכניקות פעולה נוספות הרלבנטיות לפעילות יזמית מוצלחת בתחום. קורס המתאים הן ליזמים פעילים והן למי שמעוניין להיכנס לתחום, ואינו בטוח בעצמו מספיק או אינו יודע היכן להתחי

קורס השקעות נדל"ן – כמובן שגם השקעות בנדל"ן מהוות תחום עיסוק וקריירה בפני עצמה, אשר פעמים רבות משתלבת בפעילותם של יזמי נדל"ן.

קורס השקעות נדל"ן כולל למידה של אסטרטגיות השקעה שונות הרלבנטיות במיוחד עבור ענף הנדל"ן, היכרות והבנה מעמיקות יותר עם המתרחש בשווקים בארץ ובעולם וכיצד הם מושפעים מהתרחשויות במשק, מאירועים פוליטיים ועוד. גם כאן, מדובר בקורס אשר מתאים הן למשקיעים פעילים והן למשקיעים מתחילים, כמו גם למשקיעים בעלי ממון רב או משקיעים קטנים יחסית

קורס נדל"ן משולב - בנוסף לקורסים שלעיל ניתן למצוא גם אפשרות של קורס נדלן משולב – קורס תיווך ויזמות נדל"ן, אשר כולל הן הכנה והכשרה לקראת בחינת רשם המתווכים והן לימודי יזמות נדל"ן, כמפורט לעיל. קורס זה בעצם מעניק חבילה כוללת ואפקטיבית במיוחד עבור המעוניינים להיכנס לעולם הנדל"ן ולבסס עצמם שם. למחזיקים ברישיון תיווך יתרון משמעותי בפעילותם כיזמים, וליזמי נדל"ן יתרון משמעותי בבואם לתווך בעסקאות. מסלול מיוחד ששווה לבחון מקרוב.

היכנסו לפרטים על לימודי נדל"ן באתר האקדמיה לפיננסים מביתBDO .