כולם מחכים למכונית המעופפת המושלמת שתוכל לעזור לנו לברוח מהפקקים, אבל יש כאלו שמנסים להפוך חלום למציאות. סרטון ויראלי מראה אדם שנוסע במהירות גבוהה במיוחד במכונית ומצליח להעיף אותה- עד שהיא התרסקה על הכביש.

הסרטון צולם בפארק אקו שבלוס אנג'לס ולפי העדויות הרכב החשמלי הצליח להגיע לגובה של כ15 מטרים לפני שהתרסק. מי שצילם את המכונית היה היוטיובר אלכס צ'וי שלדבריו לא ידע שהרכב עתיד לעוף באוויר. אלכס, שרבים מהסרטונים שלו עוסקים ברכבי טסלה, אמר שפנה אליו אדם ברשת וביקש ממנו לבוא לפארק בשביל שהוא יוכל להראות לו משהו מעניין.

אלכס מספר שברגע שהגיע למקום הרכב נסע במהירות לעברו, עף באוויר והתרסק על שתי מכוניות שחנו בהמשך הרחוב. בסרטון שהעלה בעקבות התקרית, אלכס סיפר שהוא לא יודע מי נהג ושהוא גם מתנגד לנסיעה פראית כזאת שיכלה בקלות לפגוע במישהו.

מי שגם חשבה שמדובר בתעלול מסוכן היא משטרת לוס אנג'לס שפתחה בחקירה ואף הציעה פרס של אלף דולר למי שיעזור בתפיסת הנהג המעופף. במודעה נכתב כי מכונית הטסלה הינה מכונית שכורה וכי למרות הסרטונים שהועלו לרשתות החברתיות, עדיין אין תיאור של הנהג בידי המשטרה.

מספר שעות לאחר מכן, המשטרה פרסמה כי הם כבר לא צריכים את עזרת הציבור וכי הם מצאו את הנהג, שנראה שלא ממש ניסה להסתתר. הנהג העלה בעצמו את הסרטון לרשתות החברתיות ואף התייחס לסיקור החדשותי סביבו בגאווה.

המשטרה כתבה שהיא פנתה אל הנהג ברשתות החברתיות ובינתיים מבקשת עזרה מעדי ראייה שיוכלו להעיד נגדו.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!