כנס
כנס unsplash

לפני שנה בדיוק נערך בערוץ 7 כנס הנדל"ן "שווה לדעת". הכנס העניק שפע של ידע, כלים והכוונה, זכה לתגובות חיוביות רבות, והוביל לא מעט אנשים לרכישת דירה.

כעת אנו נערכים לכנס הנדל"ן השני, שגם בו יעניקו אנשי נדל"ן איכותיים ידע וכלים בעלי ערך רב, והפעם עם כמה חידושים מעבר לכנס הקודם. זו ההזדמנות שלכם לעזור לנו לבנות אותו בצורה המותאמת ביותר עבורכם, ולשם כך הכנו שאלון קצר.

למילוי השאלון לחצו כאן - כל המשתתפים יקבלו גישה ללא עלות להדרכות הכנס הקודם, ללא עלות, ובנוסף ישתתפו בהגרלה נושאת פרסים.

כבר בשלב זה נוכל לגלות שבכנס הקרוב יהיו מספר חידושים, וביניהם: הכנס יעסוק לא רק ברכישת דירה להשקעה אלא גם ברכישת דירה למגורים, ובשני התחומים הוא יכלול הדרכות מקצועיות מטובי אנשי הנדל"ן, שיעניקו כלים והכוונה ממוקדים ורלוונטיים.

ההדרכות יהיו חדשות ומעודכנות בהתאם לשינויים שהתרחשו בתחום הנדל"ן בשנה האחרונה, ויכללו גם נושאים שהכנס הקודם לא נגע בהם. בנוסף, הכנס יכלול לא רק ידע תיאורטי אלא מידע קונקרטי על דירות ופרויקטים מגוונים ברחבי הארץ.

אז קדימה! אם אתם רוצים לקבל כלים מעולים שיאפשרו לכם לעבור את תהליך רכישת הדירה (למגורים או להשקעה) בצורה טובה יותר, מלאו את השאלון והיו איתנו!

דעתכם חשובה לנו גם אם תחום הנדל"ן אינו מעסיק אתכם בשלב זה, נתראה בכנס!