מוכנים לאתגר?
מוכנים לאתגר? צילום: ISTOCK

תודה לכל ממלאי השאלון לקראת כנס הנדל"ן, על התשובות המושקעות והמעניינות. עברנו על כל הדברים, ושמחנו לקרוא גם על כך שהייתם בהחלט מרוצים מהכנס הקודם.

עד כמה מרוצים? 89.4% מאלו שהשתתפו בו כתבו שהכנס היה מועיל או מועיל מאוד, מתוכם גם כאלו שאפילו פרצו דרך וקנו דירה. לעומתם, 10.6% התאכזבו ממנו.

תשובותיכם עזרו ויעזרו לנו בהפקת כנס ההמשך, וכבר בשלב זה מסתמנים כמה חידושים משמעותיים.

ראשית, למי הכנס החדש מיועד? הכנס מיועד לכל מי שמתעניין ברכישת דירה להשקעה או למגורים, ורוצה לרכוש ידע מעודכן וכלים פרקטיים שיועבר מאנשי מקצוע בתחום. כמובן שהמטרה אינה להפוך את המשתתפים בו לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן, אך תמיד יש החלטות אותן רק המשקיע עצמו יכול וצריך לקבל, או שאלות שרק הוא יכול לשאול, ואף איש מקצוע לא יוכל להחליף אותו בכך.

מה החידוש מהכנס הקודם? ההדרכות בכנס הקודם היו מיועדות כולן למי שרוצה להתחיל את עולם ההשקעה בנדל"ן. הפעם הכנס יכלול שלשה מסלולים שונים: מסלול למשקיעים מתחילים, מסלול למשקיעים מתקדמים ומסלול למתעניינים בקניית דירה למגורים.

בנוסף, תכני הכנס יהיו מעודכנים כמובן לנקודת הזמן הנוכחית, ויכללו התייחסות לנושאים כמו שינויים בתחום הנדל"ן בשנה האחרונה, היכרות עם פרויקטים חמים, כלים להשכרת דירות, מושב מיוחד על עיצוב ושיפוץ הבית, התייחסות ספציפית לירושלים ויו"ש, ועוד. תוכנית הכנס המדויקת תיסגר בתקופה הקרובה.

כעת, שימו לב – אנו מכריזים על אתגר חימום נושא פרסים: כדי להיכנס לעניינים כבר כעת, ניתן לקבל ללא עלות שתי מתנות, ובהמשך לכך להשתתף באתגר לחימום מנועים נושא פרסים.

המתנה הראשונה היא ספר דיגיטלי שמכיל את כל הדרכות הכנס הקודם, והמתנה השנייה היא גישה לסדרת הרשת והקורס 'הנתיב לנכס הראשון שלי', שזמין לצפייה בימים הקרובים. כל מי שנרשם לאחת המתנות, ישתתף בחידון דיגיטלי קצר שהתשובות אליו כתובות בספר. בין כל אלו שיענו נכונה יוגרלו פרסים, וביניהם שובר בסך 750 ₪ לסוף שבוע בבית מלון ושוברי הנחה (אמיתית כמובן, לא תרגיל שיווקי...) לתהליך יעוץ משכנתא.

אז איך מקבלים את שתי המתנות (הספר וסדרת הרשת) ומשתתפים באתגר? יש לכם שתי אפשרויות. כל מי שיירשם מכאן לסדרת הרשת יקבל בימים הקרובים למייל את הספר הדיגיטלי (ללא צורך בהרשמה נוספת).

להרשמה לסדרה לחצו כאן. נרשמתם כבר לסדרת הרשת? מתעניינים בספר? שלחו מייל לכתובת knasim7777@gmail.com וקבלו את הספר הדיגיטלי במייל חוזר.

אז... נצלו את ההזדמנות והצטרפו אלינו!

בהצלחה!