ח"כ מירי רגב
ח"כ מירי רגבצילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

יממה לאחר שיו"ר הוועדה לבטחון פנים, ח"כ מירב בן ארי יזמה דיון בוועדה בעניינו של הנעדר משה קליינרמן, ח"כ מירי רגב מאשימה אותה מעל דוכן הכנסת "אף אחד לא מתעניין בו, מירב, איפה את?".

לאחר מספר פעמים בהם פנתה רגב לבן ארי בטענה כי את אף אחד לא מעניין הסיפור בגלל שמשה נער חרדי, ח"כ בן ארי צעקה לרגב בחזרה כי היא פועלת בנושא כבר מספר שבועות ואף קיימה דיון על כך בוועדה. בן ארי עקצה את ח"כ רגב: "איפה היית אתמול", כשכוונתה לדיון בעניינו של הנער הנעדר.

בנאומה במליאת הכנסת תקפה ח"כ רגב: "אף אחד לא מדבר על זה, המשטרה לא קיימת, נער בן 16, 88 יום נעלם, ההורים שלו בחרדה, אתם לא עושים עם זה דבר. למה? כי הוא חרדי אז אף אחד לא מתעניין בו. בושה וחרפה".

רגב תקפה את התנהלות המשטרה שרק לפני שבוע פתחה תיק נעדר, בזמן שמשפחתו של משה קליינרמן התלוננה לפני 88 יום.

לאחר מכן רגב פנתה שוב לבן ארי: "אני שמחה שמרב בן ארי אולי קיימה דיון, זה יופי, אבל זה לא מספיק. יש גבול, את יודעת למה יש גבול? כי לא ראינו מסוקים באוויר, לא ראינו צוותי חיפוש, לא ראינו את המשטרה מתקשרת לאמא של משה ואומרת לה מה מצב הבן שלה. זה שקיימת דיון זה מצויין אבל לא מספיק".

"אני מבטיחה לך שאם הוא לא היה נער חרדי, כנראה כל המדינה הייתה מדברת עליו, כל התקשורת הייתה מדברת עליו. אבל הם לא, כי הוא נער בן 16 חרדי".

ח"כ בן ארי עלתה להשיב לרגב שעזבה את המליאה: "מירי לא טרחה אפילו לגבות את המשפחה כי היא לא הגיעה לדיון, כי זה לא עניין אותה. מהיום שהוגשה תלונה, התחילו לחפש, נכון, צריך לחפש עוד".

בן ארי סיפרה על החיפושים שערכו רק היום אנשי המשטרה בעזרת כלבנים וציוד מתקדם. "זה ילד ש-90 יום לא בבית, אז מה זה קשור למען השם שהוא חרדי, כל הזדמנות שיש לשסות. למה? אפילו לדיון היא לא טרחה להגיע. למה צריך כל דבר לשסות אחד בשני, תשחררו את זה".