בנייה
בנייהצילום: ISTOCK

במשרד הבינוי והשיכון מתכוננים לאירוע השיא של השנה: 5,000 דירות בכל רחבי הארץ יוצעו להגרלה במחיר הזדמנותי מיוחד, במסגרת הפרויקט הממשלתי של "מחיר למשתכן".

החל מיום א' (3.7) ולמשך השבועיים הקרובים, ניתן יהיה להגיש הצעות להשתתפות בהגרלה, לשם כך עולה יזם הנדל"ן דביר דמרי בזום מיוחד עם כל השאלות שלכם והתשובות, מהם הכללים שחייבים לדעת, לאיזו הגרלה כדאי להיכנס ואיך כדאי להירשם כדי להגביר את הסיכוי לזכות בהגרלה. בנוסף ישתתף במשדר שיייקא נפחא - מייסד ובעלי חברת סלעית, חברה בעלת נסיון בבניית פרויקטים במסגרת מחיר למשתכן.

מי רשאי להגיש מועמדות?

"נהוג לחשוב שרק זוגות שאין בבעלותם דירה, זכאים לגשת להגרלה, וזה פשוט לא נכון", אומר דמרי, "פרויקט 'דירה למשתכן' פתוח גם למשפרי דיור, וכל זוג שיש דירה בבעלותו, יכול להגיש בקשה לשיפור דיור".

היכן יוגרלו הדירות?

דירות "מחיר למשתכן" ייבנו בכל רחבי הארץ, בערים רמת גן, נתניה, אשקלון ועוד, וגם ביישובים מרוחקים יותר כמו שדרות, ערד ומצפה רמון. "ניתן לבחור את היישוב המבוקש לפי קרבת מגורים או לפי כל נתון כלכלי אחר", אומר דמרי, "ומדובר בתנאי שיכול להיטיב עם כל מי שרוצה להגדיל את סיכוייו לזכות".

מוזמנים לנצל את ההזדמנות ולגשת למכרז הזה כמו שצריך, בשידור מיוחד שיתקיים ביום ראשון הבא 10/7/22 בשעה 20:30 ובו נעשה לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לדעת לפני הגשת מועמדות להגרלה. ההצטרפות לזום ללא עלות, לקבלת לינק למשדר לחצו כאן >>