אתר בנייה
אתר בנייהצילום: ISTOCK

ציבור מחפשי הדיור מסתער על הגרלת "דירה בהנחה" כאשר בתוך יומיים לאחר שיצאה לדרך, 52 אלף זכאים כבר נרשמו להגרלה.

במסגרת ההגרלה השניה שיצאה השבוע לדרך, מוגרלות 5,499 דירות ב-25 יישובים – נתונים המצביעים על כך כי סיכויי הזכייה של הנרשמים כלל לא יהיו אחידים בכל מקום.

בהתחשב בעובדה שכ-2,300 דירות מיועדות ל"בני מקום", כלומר לתושבי היישובים שבהם מתבצעות ההגרלות, הסיכויים לזכייה במקומות אלה הופכים להיות נמוכים.

לפי נתוני משרד השיכון, מתוך כ-52 אלף משקי בית שנרשמו נכון להיום, כ-22.5 אלף הם "בני מקום".

אז היכן נרשמו הכי הרבה, איפה הסיכוי הגבוה לזכות, ואיך ניגשים להגרלה בצורה חכמה? על כל השאלות החשובות שלכן בנושא יענו דביר דימרי ושייקא נפחא, שני יזמי נדל"ן מנוסים, בשידור מיוחד של ערוץ 7 שיתקיים ביום ראשון הקרוב.

דימרי מדגיש עוד כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה, שתהיה פתוחה לציבור הזכאים במשך 14 ימים. "יש להזכיר כי ההרשמה להגרלה תיסגר ב-17 ביולי בחצות, הוא אומר, "עד אז, יכולים כלל הזכאים להגיד מועמדות. זכאים הינם כלל חסרי הדיור בעלי אישור זכאות בתוקף".

שייקא נפחא, יזם בעל ניסיון רב בבניית פרויקטים של דירה בהנחה: "הרבה אנשים שואלים אותי איזה מהדירות יהיו שוות הרבה כסף בעוד כמה שנים ואיפה לא, איפה הסיכויים הכי טובים לזכות בדירות כאלה ואיפה פחות. החלטנו לערוך שידור מיוחד בזום ובו נחשוף לכם את כל הסודות מאחורי הקלעים שלא ידעתם על התכנית, וניתן את כל התשובות בנושא".

כפי שהיה בהגרלה הקודמת, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים ולכלל ההגרלות בערים אלו. תוצאות ההגרלה צפויות להימסר לזוכים בחודש אוגוסט. רוצים לשפר את הסיכויים לזכייה במיקום לוהט? השתתפו במשדר המיוחד! הכניסה אליו ללא עלות, ההרשמה מראש כאן