נוף הגליל
נוף הגליל צילום: אלישמע סנדמן

רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) שיווקה בהצלחה שני מכרזים לבניית 1,633 יחידות דיור בסך הכל במסגרת תוכנית מחיר מטרה ברובע הבינלאומי בלוד ובשכונת 'מול התבור' בנוף הגליל. על המכרז בלוד רמ"י תכניס סכום כולל של כ־423.5 מיליון שקלים (כולל הוצאות פיתוח). במכרז בנוף הגליל רמ"י תכניס סכום של כ־150.4 מיליון שקלים (כולל הוצאות פיתוח).

המכרז בלוד פורסם לפני קרוב לשנה בחודש אוגוסט האחרון אך בעקבות מספר לא מועט של דחיות נפתח בתחילת חודש מאי וננעל השבוע. המכרז בנוף הגליל פורסם בחודש נומבר האחרון, נפתח באמצע חודש מאי וננעל גם כן מוקדם יותר השבוע.

המכרז בלוד זכה ל־43 הצעות בסך הכל. במתחם הגדול ביותר במספר יחידות הדיור שבו – 255, זכתה עמרם אברהם חברה לבנין עם הצעה בגובה של כ־77.5 מיליון שקלים אליהם תתווסף הוצאה של כ־48.2 מיליון שקלים הוצאות פיתוח. במתחם הגדול בשטחו, עם כ־10 דונם ועשר יחידות דיור פחות מהמתחם הגדול ביותר, זכתה אוליצקי פיתוח מגורים עם הצעה בגובה של כ־74.2 מיליון שקלים והוצאות פיתוח של כ־47.4 מיליון שקלים.

המכרז בנוף הגליל זכה ל־14 הצעות בסך הכל. במתחם הגדול ביותר במספר יחידות הדיור המוצעות בו עם 422, וגם בשטחו העומד על כ־10.7 דונם זכו בראל א.ב הנדסה ובנייה עם הצעה בגובה של כ־34.1 מיליון שקלים והוצאות פיתוח בגובה של כ־54.2 מיליון שקלים.

לכתבות נדל"ן נוספות לחצו כאן