בנייה
בנייהצילום: ISTOCK

חברת בסט יזום מקבוצת בסט ומספר חברות מקבוצת מנורה מבטחים חתמו על הסכם להקמת פרויקט דגל של נדל"ן מניב למסחר ומשרדים בהיקף של כ-23,000 מ"ר בנוף הגליל. סכום ההשקעה 250 מיליון שקל.

בפרויקט מתוכננות 14 קומות מסחר ומשרדים. זה הפרויקט הגדול ביותר למסחר ומשרדים למעט קרית הממשלה.

הפרויקט מיועד להשכרה כחלק מפיתוח הזרוע המניבה בקבוצת בסט ובנייתו עתידה להסתיים בקיץ 2024. הפרויקט ממוקם במיקום אסטרטגי בסמוך למשרדי קריית הממשלה ולתחנת רק"ל המתוכננת (נוף הגליל-חיפה). הפרויקט מתוכנן על ידי פרופ' גבי שוורץ, מייסד משרד האדריכלים שוורץ-בסנוסוף

כל קומה בשטח 1,600 מ"ר. הפרויקט כולל גג אירועים, קירות מסך, תקן Leed טעינה חשמלית לרכבים ועוד.

הפרויקט קיבל היתר חפירה ודיפון ונמצא בעיצומן של ביצוע עבודות אלו ולקראת קבלת היתר מלא, בפרויקט חלה תכנית נקודתית.

לדברי דני מור, מנכ"ל בסט יזום: "אני נרגש להוציא לפועל פרויקט משמעותי נוסף של קבוצת בסט. הפרויקט מאופיין ברמת גמר גבוהה ביותר, תכנון חדשני מתקדם ויהווה מקור משיכה אטרקטיבי לחברות ועסקים מובילים".

רפי ביסקר, יו"ר קבוצת בסט: "העסקה עם מנורה משקפת את העמקת שיתוף הפעולה בין גופים מוסדיים לחברות יזום וביצוע המובילות בענף הנדל"ן ובהן קבוצת בסט. אני גאה לראות את הבשלת השותפות העסקית בין מנורה לבסט, ואני צופה שיתופי פעולה מוצלחים דומים בעתיד".

אליאס טנוס, מנכ"ל קבוצת בסט: "הפרויקט בנוף הגליל הוא מפרויקטי הדגל של קבוצת בסט, וצפוי לשנות את פני האזור אשר נמצא בתנופת פיתוח ובנייה משמעותיים, והוא מהווה מימוש של האסטרטגיה העסקית של הקבוצה – יזום, ביצוע ופיתוח פרוטפוליו של נכסים מניבים".

ממנורה מבטחים נמסר: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם קבוצת בסט אשר הנה בעלת ניסיון רב ומוכח בתחום. מנורה מבטחים שמחה להיות חלק מפרויקט ייחודי באזור הצפון בעל מיקום יוצא דופן על תחנת הרכבת הקלה ומול משרדי הממשלה. הפרויקט הינו ברמת גמר גבוהה ומיועד לחברות בולטות בעיקר מתחום ההייטק".

לכתבות נדל"ן נוספות לחצו כאן