משה ליאון
משה ליאון צילום: אריאל אוחנה

במיקום נחשק בבירה הירושלמית, מחזיקה היום "קרתא השקעות" ברוב הנדרש של חתימות, להקמת פרויקט ייחודי של תב"ע חדשה.

"הבניין הרעוע ברמת גן שגרם לסכנת חיים - אינו היחיד", אומר אסף נבנצל מנהל תחום התחדשות עירונית בקבוצה. "בוובינר מיוחד (26.7) נוכל לראות איך במדינת ישראל קיימים מאות אלפי מבנים דומים המחייבים חיזוק באופן מיידי. מי שיצטרף יידע איך להרוויח ממצב של מאות אלפי יח"ד חדשות, חזקות ויוקרתיות".

עתודות קרקע בשפע

בעקבות אמירתו של מבקר המדינה אודות הדחיפות העליונה בחיזוק המבנים הישנים, נוצרות כעת הזדמנויות להשקעה בטוחה ומניבה, בכל רחבי הארץ. כשמשימה לאומית הופכת למנוע כלכלי בכל התחומים, את המקום הראשון תופסת כמובן הקרקע עצמה.

הפרויקט החדש של 'קרתא' בירושלים, מחזיק ברוב הנדרש של החתימות קיבל אור ירוק בעירייה, ויצא לדרך כשהוא מחזק את אחד המבנים הגדולים במיקום מצוין וקרוב לרכבת הקלה. "הפוטנציאל הוא עצום", אומר אורן מסקלצ'י מנכ"ל הקבוצה, "בוובינר נכיר את הפרויקט שיציע דירות חדשות רבות בתוך שנים ספורות, וכל מי שמבין בהשקעות, לא יכול שלא להצטרף להצלחה הזו".

רווח אדיר ובטוח

"החלטות שאנחנו מקבלים היום", אומר מסקלצ'י, "ישפיעו לא רק על מצבינו, אלא בעיקר על עתידם הכלכלי של ילדינו. פרויקט כזה הוא מפתח איכותי להשקעה מושלמת בתוך עולם נדל"ני מאיץ, כדי ליהנות מרווחים מבטיחים בתוך שנים ספורות".

כאמור, ביום שלישי הקרוב כ"ז תמוז 26.7. תקיים קרתא וובינר מיוחד עם כל הפרטים על ההשקעה האטרקטיבית החדשה, ובה יינתנו תשובות לכל השאלות של המתעניינים. להרשמה לוובינר לחצו כאן >>