ח"כ אוריאל בוסו, ש"ס
ח"כ אוריאל בוסו, ש"ס צילום: ערוץ 7

ח"כ אוריאל בוסו מש"ס תקף אמש בחריפות את ראש הממשלה יאיר לפיד וטען לשחיקת ההרתעה הישראלית.

"הדרום נמצא במצב לא טוב, ההרתעה בשנה האחרונה נפגעה בכמה פרמטרים", אמר בראיון לרדיו החרדי 'קול חי'. "הדרום נמצא במצור וראש הממשלה הולך לו לחופש בצפון".

בדבריו התייחס להתנהלותה של יש עתיד. "ביש עתיד ישנה עריצות לאדם אחד, האנשים שלו הגיבו אתמול לתכנית הכלכלית של נתניהו והעבירו דף מסרים ביחד כמו רובוטים.

בוסו מתח ביקורת חריפה על אמירתה החריגה של השרה ברביבאי אמש בכנס 'יש עתיד' לפיה "יש אחד בורא עולם ויש אחד שקוראים לו לפיד".

"בושה שהאלופה בצה"ל לשעבר אורנה ברביבאי אמרה את השטויות האלה שמזלזלים באמונה היהודית. בכנס הפתיחה של מפלגת יש עתיד לפיד מדבר על מכונת רעל ובאותו נשימה בעצמו מדבר על חצי מהעם".

אשר לפעילות ש"ס, אמר כי "ש"ס חורשת את הארץ, דרעי חילק לכולם תפקידים ביצועיים, והוא מתעדכן ממנו כל הזמן, בבחירות הקודמות המוני אנשים לא באו לבחור. זאת הייתה הבעיה. השנה הזאת עוזרת לנו להסברה, הפעם אנשים ייצאו להצביע".

"ש"ס מעולם לא הזניחה את נושא יוקר המחיה, אני יו"ר הוועדה למאבק ביוקר המחיה. הרפורמה בתחבורה הציבורית היא אכזרית. היא לוקחת כסף מהעניים לעשירים. אנשים מהפריפריה משלמים על אנשי תל אביב"

"אנשים מבינים שהיהדות והמסורת יכולים להיפגע, הם ראו שזה קורה. אנחנו נבוא ונתקן את כל מה שהם הרסו. נבטל את העלאות המחירים של התח"צ החד פעמי והשתייה מתוקה. ראשי רשויות מחכים שאריה דרעי יחזור למשרד הפנים, שהוא לא היה פתאום הם מגלים רשימת בעיות שלא הייתה".