החיפושים אחר מוישי קליינרמן
החיפושים אחר מוישי קליינרמן צילום: טל מרום

הוריו של הנער מוישי קליינרמן שנעדר מביתו מזה 131 ימים, מתייחסים היום (חמישי) להיעדר תגובה מצד שר הבטחון בני גנץ למכתב אותו שלחו אליו לפני חודש.

"היום, 131 יום להיעלמותו של בנינו היקר מויישי קליינרמן ועדיין אנו מחכים להתפתחות ממשית שתוביל לחזרתו הביתה", פותחים ההורים את דברם.

"משטרת ישראל באמצעות מפקד מחוז ש"י, ראש הימ"ר ואנשיהם נמצאת עימנו בקשר רצוף. אנו מודעים ומודים על ההשקעה והניסיון למצוא את מויישי ומעריכים את המאמצים האדירים מבחינתם".

ההורים קובלים על אי ההתייחסות מצד השר גנץ למכתבם: "עם זאת אנחנו, הוריו של ילד בן 16, אזרח ישראלי המתגורר בישוב שהוא תחת אחריותו של שר הביטחון - עדין ממתינים לתגובתו של מר גנץ לבקשת הסיוע של הכוחות והגורמים בצבא המתמחים באיתור נעדרים, באיתור מקום הימצאו של מוישי שלנו".

"לא יעלה על הדעת שהדרג המדיני מסיר אחריות מהאירוע המזעזע שאנו עוברים עד כדי כך שכבוד השר לא מוצא לנכון להגיב, ולו בשורה אחת למכתב שהופנה אליו בדיוק לפני חודש. לא ננוח ולא נשקוט עד השבתו של בנינו הביתה".

לסיום, המשפחה קוראת לציבור לסייע בחקירת המשטרה: "אנו פונים בזאת לציבור הרחב ומבקשים מכל אדם שידועים לו פרטים היכולים לסייע בחקירה, לרבות בנושאים הנוגעים לחשד המיוחס לעצור ששמו הותר לפרסום, סלומון אברמוב- ליצור קשר עם משטרת ישראל בטלפון 0552552027 ולשתף את גורמי החקירה בכל הידוע לו".