קרקע
קרקע צילום: depositphotos

רכישת קרקע גולמית לא חייבת להיות משימה מרתיעה. תמיד אפשר למצוא קרקעות במחירים סבירים, שעשויות להפוך להשקעה רווחית ובלבד שקונים אותן בחוכמה ממקור אמין.

כשאתם מתחילים לבחון אפשרויות לקניית קרקע להשקעה, אתם רוצים שתלווה אתכם חברה יזמית אמינה ומנוסה אשר מתמחה בעסקי מקרקעין, כמו קבוצת ברק רפאל. אחרי הכול מדובר בחברה שכבר הוכיחה את עצמה בכמה פרויקטים בולטים: הן במכירת פרויקטים מלהיבים כמו ׳שביל התפוזים׳ ו׳גבעת הפרחים׳ בנתניה; והן בשיווק פרויקטים באזורים החמים ביותר בארץ, כמו ׳הוד השרון׳, ׳בנימינה׳, ׳גן יבנה׳ , פי גלילות׳; ופרויקט ׳צפון מערב – 3700׳. ופרויקטים אטרקטיביים בחו"ל, כמו פרויקט ׳אינדיאנה׳ .

לפי המומחים בקבוצת ׳ברק רפאל׳, כלל האצבע הוא: כדי להפוך את קניית הקרקע להשקעה בעלת ערך, צריך לקנות את יחידת הקרקע הנכונה במחיר הנכון!

לבעלות על קרקע יש מספר יתרונות בולטים שכדאי לקחת בחשבון:

קרקע פנויה דורשת מינימום תחזוקה

כבעלי קרקע אתם לא צריכים לדאוג לתיקונים ולתחזוקה ותשלומי המיסים בגין הקרקע הם נמוכים מאוד.

רווחים מאסטרטגיית ׳קנה והחזק׳ (Buy and Hold)

אסטרטגיית Buy and Hold, היא אסטרטגיית השקעה פסיבית. בסביבה האינטרנטית של ימינו, הרבה יותר קל לקנות קרקע ובמחירים טובים יותר. כשקונים קרקע במחיר טוב עם עלות תחזוקה נמוכה, ניתן להמתין למועד המתאים כדי למכור או לפתח את הקרקע. לאורך זמן, ערך האדמה יעלה כך שתוכלו לקבל עבורה את המחיר הטוב ביותר.

יצירת הכנסה – החכרת הקרקע

הקרקע יכולה לספק לכם הטבות גם באמצעות חכירה. כבעלי קרקע פרטית תוכלו להחכיר אותה לאחרים (למשל, לחקלאים או לחברות המציעות מתקני אחסון), ולהגדיל את התשואה שלכם בטווח הארוך. ההחכרה תאפשר לכם לכסות את עלויות המיסים ועדיין, ליהנות מרווחים.

השקעה ארוכת טווח משתלמת

ייעוץ של חברה מקצועית, כמו קבוצת ברק רפאל, יאפשר לכם להכין תוכנית מדויקת עם יעדים ברורים שתבטיח שתקנו את הקרקע מבלי להתרושש. ברגע שאתם הבעלים של הנכס, העלויות הן נמוכות. נכון שהשקעה בקרקע גולמית מלווה גם בכמה סיכונים, אבל למרות זאת אתם יכולים להימנע מסיכונים אלה באמצעות ייעוץ מקצועי שידריך אתכם כיצד לנקוט בפעולות הנכון בזמן הנכון, ולקצור את היתרונות.

אפשר להחזיק בקרקע ללא סיכונים

את תהליך רכישת הקרקע אתם מתחילים בקביעת גבולות התקציב שלכם, בחיפוש קרקע למכירה ובבחירה בהצעה שעונה על הצרכים שלכם. לאחר מכן, תוכלו להמשיך לסגור את העסקה באמצעות אנשי מקצוע מתאימים, ולקבל בעלות על הקרקע. ליווי מקצועי יפחית את הסיכונים ויבטיח שתקבלו בעלות חוקית על הקרקע שבה השקעתם את כספכם, כמובן שבקבוצת ברק רפאל יש גם אינספור פתרונות מימון שיוכלו לגרום לרוכש לרכוש קרקע בעלות של כמה מאות שקלים בחודש.

השקעות בקרקע שוות הרבה כסף

השוק מציע סוגים שונים של השקעות. אפשר להשקיע בנדל"ן, במניות, באג"ח וכו׳. למרות זאת, השקעות בקרקע מציעות יתרונות שגוברים על החלופות האחרות. אחרי הכול קרקע היא השקעה מוחשית שערכה ימשיך לצמוח לאורך זמן - הדבר היחיד שלא ניתן לייבא או לייצר זה קרקע.

כשאתם בעלי קרקע, אתם נהנים מביטחון כלכלי. זאת משום שהקרקע יכולה לייצר הכנסה פסיבית, להציע לכם הזדמנויות להרוויח או להכפיל את כספכם בלי סיכונים גבוהים.

יתרה מזאת, קרקע היא משאב מוגבל שיכול לשפר את תיק הקרקעות שלכם. כל עוד ההשקעה שלכם בקרקע מבוססת על אסטרטגיה מתוכננת היטב, אתם צפויים להרוויח ולצמוח כמשקיעים.

כשתקבלו ייעוץ מחברה מקצועית, כמו ׳ בקבוצת ברק רפאל׳, תהיו מודעים לסיכויים ולסיכונים הכרוכים בקניית קרקע, ותוכלו לבצע השקעה מדויקת בקרקע אשר תוכל להניב תשואות מעולות. הקרקע לא תשתנה במשך שנים רבות, ותמשיך להיות בעלת ערך ולספק ביטחון לבעליה, מה ם שהמוצר סחיר ותמיד ניתן לפרוט אותו ממוצק לנוזל, וכפי שנאמר: יבוא יום וכל גרגר אדמה יקביל בשוויו לגרגר זהב.