צבי האוזר
צבי האוזרצילום: Gershon Elinson/Flash90

ח"כ צבי האוזר ממפלגת הרוח הציונית מתייחס הבוקר (רביעי) לתמיכה שהביע יהונתן פולארד במפלגתו ובאיילת שקד ובמהלך שהביא אותו לחזור בו מתמיכתו.

"פולארד למיטב הבנתי רצה להביע תמיכה ברוח הציונית, כמיטב שיפוטו. תוך דקות זרם של מאות הודעות נאצה, איומים, בניצוח מרמה של חברי כנסת", אמר האוזר בראיון ל-103FM.

לטענתו, לא נוהלו מגעים בנושא בין הרוח הציונית ופולארד. "הכול היה על פי שיקול דעתו, ניסוחיו. איילת שקד נמצאת בקשר עם פולארד, פעלה רבות לשחרורו, וזהו, בן אדם רצה להביע תמיכה. למיטב הבנתי היוזמה הייתה שלו, המילים, הסרטון לא היה ערוך כמו שראיתם. אדם רשאי לומר. גם אני חידדתי את הנושא הזה למען הסר ספק, לא היה בשום רגע אחד לא דובר על רשימה, מו"מ, איילת שקד הזהירה כפי שהיא מזהירה בכל שיחה שבכוונתה להיות חלק ממשלה שהרוח הציונית תהיה בה, ממשלה ציונית רחבה".

"אני מסתכל על מה היה בעבר. מדובר באדם שהקריב שלושים שנה מחייו בשל פעולות שעשה למען ביטחון ישראל. זה ראשית הדיון, סופו של הדיון, כל מהותו. על זה אנחנו צריכים להוקיר את יונתן פולארד. האירוע הזה מראה עד כמה גורמי קיצון במדינה איבדו את הרצון שאנחנו נתנהל כמדינה מאוחדת ביחד", סיכם.