אנה זק
אנה זקצילום: באדיבות קשת 12

על פי הנתונים שפרסמו היום על ידי 'אקו"ם' עולה כי השיר 'לך לישון' של אנה זק הוא השיר הישראלי המושמע ביותר בשנה האחרונה - תשפ"ב.

השיר שזכה במקום השני הוא "אפס מאמץ" של הצמד לשעבר סטטיק ובן אל שהוציאו אותו יחד עם נטע ברזילי.

הדואט של הזמרת נרקיס עם ליאור נרקיס "אחד למיליון" הגיע למקום השלישי. השיר 'פעמון' של נועה קירל ודיג'יי איתי גלו תפס את המקום הרביעי. את המקום החמישי תפס השיר 'מי לא יבוא' של אברהם טל ובניה ברבי.

בחצי השני של העשירייה הפותחת היו: 'חצי דפוק' של עומר אדם, 'סיבת הסיבות' של ישי ריבו, אגם בוחבוט, נורוז ושחר סאול עם השיר 'דובשניה'.

שיר נוסף של בוחבוט וסאול תפס מקום בעשירייה - 'באתי להציל אותך' זכה במקום התשיעי וזיכה אותם בשני מקומות בעשירייה. 'אבן על אבן' של עידן רייכל הגיע למקום העשירי.

בעשירייה השניה נמצאים: מרגי עם השיר 'לא להיות לבדי', נרקיס עם שיר נוסף ברשימה 'הולכת איתך', גם אנה זק רושמת עוד שיר ברשימה – 'מי זאת' שהגיע למקום השלוש עשרה.

הדואט של אביב גפן ואלה לי להב 'ורוד מבריק' הגיע למקום ה-14, אחריהם הגיעו רן דנקר 'בית משוגעים', אליעד עם השיר 'אין מאושר ממני', עידן עמדי ומאלו 'מקום לשנינו', נועה קירל ואושר כהן 'רעשים', רן דנקר – 'השמלה החדשה שלי' ותמיר גרינברג – 'Better'.

'מי לא יבוא' של אברהם טל ובניה ברבי, 'סיבת המסיבות' של ישי ריבו ו'בית משוגעים' של רן דנקר נמצאים זה השנה השניה ברצף ברשימת השירים המושמעים ביותר.