בני גנץ ובנימין נתניהו
בני גנץ ובנימין נתניהוצילום: Yonatan Sindel/Flash90, Olivier Fitoussi/Flash90

מה יעשו עם יוקר המחיה, הפתרונות למחירי הדיור העולים, המשבר במערכת החינוך והמצב הביטחוני הם רק חלק מהנושאים עליהם יישאלו היום (ראשון) יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, שר הביטחון בני גנץ, שרים, ח"כים ובכירי המשק ביניהם יו"ר קו"ח מאוחדת אייל גבאי, ראש העיר ירושלים משה ליאון, יו"ר מגדל יפתח רון טל, ורבים רבים נוספים.

ועידת הכלכלה של העיתון בשבע ואתר ערוץ 7 נערכת במלון "וורט" בירושלים ותועבר בשידור חי כאן באתר.

הוועידה מתקיימת בתקופה בה נחצה רף המתיישבים ביהודה ושומרון העומד כיום על למעלה מ-500 מאות אלף מתיישבים. עתיד ההתיישבות וביטחונם של תושבי יהודה ושומרון יידון אף הוא בדיוני הוועידה.

צילום: ללא קרדיט
צילום: ללא קרדיט

"מדינת ישראל מתמודדת בימים אלו עם יוקר המחיה, עליית מחירי הדיור, עתידם של הזוגות הצעירים, תעסוקה ובריאות מופרטת. בחרנו הפעם לעסוק ערב הבחירות באתגרים אלו ובסוגיות הכלכליות העומדות לפתחה של הממשלה שתיבחר בעוד כשבוע." אמר דודו סעדה, יו"ר העיתון בשבע. עוד הוסיף כי "אנו בקבוצת בשבע רואים ערך חשוב בשיח ציבורי והעלאת נושאים כלכליים חשובים לסדר היום התקשורתי ושמחים על הענות של בכירי הפוליטיקאים והמשק הישראלי להשתתף בוועידה ולדון בסוגיות אלו".

סמנכ"ל העיתון בשבע, דודי פינקלר, הסביר מדוע בחרו הפעם לעסוק בנושאים הכלכליים בוועידה: "בחירות במדינה דמוקרטית הן הכלי של האזרח להשפיע על דרכה של הממשלה ולתקן את מה שמפריע לו. חשבנו שערב הבחירות נכון שנפתח את הסוגיות המטרידות את אזרחי ישראל בחיי היום יום, החל ממחירי הדיור, חינוך והשקעות ועד סוגיות ביטוח ובריאות, ונצליח עוד להשפיע ולשנות".

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים