אלמנת הנרצח: "אמרתי שאצלם אותו, וזו הסיבה שהרג את בעלי"דוברות איכילוב

לנה וולקוב, אלמנתו של יורי וולקוב שנדקר למוות אתמול (רביעי) בחולון סיפרה היום בכאב על האירוע.

"אמרנו לו שזה אסור. הוא היה נראה לא בסדר. אמרתי ליורי שאולי אצלם אותו ונשלח למשטרה. ואז הוא הרג אותו".

"אבא שלי היה גיבור", סיפרה בתו של יורי, דריה. "היה נהג אופנוע שככל הנראה ניסה לדרוס אותם במעבר החצייה הראשון. אמא שלי התחילה לצלם אותו ורצתה להעביר את המידע למשטרה. הוא כנראה ראה את זה, התעצבן, חזר אחורה ואמר לה תמחקי את התמונות. היא הסכימה למחוק, אמרה 'הכול בסדר רק תמשיך'.

הוא המשיך להתקדם לכיוון ונצמד אליה. אבא שלי ראה הכול, ישר התקרב במהירות ואמר לו 'תתקדם גבר הכול בסדר'. כנראה שלבן אדם הזה זה לא בא טוב בעין, הוא צעק על אמא שלי בחצי ערבית חצי עברית. הוא הוציא סכין נשלפת ודקר את אבא שלי בלב. עדיין מחפשים אותו".

יורי וולקוב
יורי וולקובצילום: באדיבות בית החולים איכילוב"אבא שלי היה בן אדם מאוד חזק, שרד שלוש פעמים קורונה. עבד בטיפול נמרץ ועזר לאנשים אחרים. היה איש צבא שש שנים. אני קוראת למשטרה למצוא את הרוצח ולהכניס אותו לכמה שיותר שנים לכלא, שיסבול כל החיים".

מנהל בית החולים איכילוב פרופ׳ רוני גמזו הביע צער על הרצח "יורי עבד קשה למחייתו והיה מקצועי וגאה בעבודתו. תמיד מסודר, מנומס וערכי עם פנים מלאות טוב לב ומסירות. אנחנו נדאג לחבק ולתמוך במשפחתו ונקים על שמו מלגת הצטיינות שנתית שתוענק לעובדים מצטיינים מסגל כוחות העזר".