גאווה מקומית ירין גז
גאווה מקומית ירין גזצילום: ירין גז

כ-400 אנשי חינוך והוראה השתתפו בערב הוקרה מיוחד שערכה עבורם המועצה האזורית שדות נגב.

"הפרויקט של רביבו" הקפיץ את המשתתפים, והם נהנו גם מארוחה כיד המלך. המועצה העלתה על נס את ההצלחה החינוכית בשדות נגב והוקירה את אלו אשר מובילים את מוסדות החינוך להצלחותיה הרבות.

רק בשנה האחרונה מערכת החינוך בשדות נגב הגיעה להישגים בתחומים רבים, ביניהם אחוזי הזכאות לבגרות (98% - שיא של כל הזמנים), הטמעת תכניות חדשניות החל מהגיל הרך, השתתפות בתחרויות יוקרתיות ועוד.

באירוע השתתפו מנהל מחוז דרום במשרד החינוך רם זהבי, יו"ר רשת דעת השר לשעבר ויו"ר ועדת החינוך של הכנסת זבולון אורלב, מנכ''ל רשת דעת דני הירשברג, יו''ר הועד המנהל של האקדמית חמדת הרב יצחק לוי, יו''ר העמותה של האקדמית חמדת משה דמרי, נשיא המכללה האקדמית חמדת הפרופסור חיים שקד, חברי מליאת המועצה ומנהלי אגפים ומחלקות במועצה.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: "השינוי לא התרחש ביום אחד. היעד שהצבנו היה שאפתני ומאתגר כאחד: ליצור מערכת חינוך עדכנית, מותאמת למאה ה-21, שתהווה גאווה מקומית. מערכת חינוך שתצמיח ותגדל בשדות נגב דור חדש, ושלא מפחד להציב לעצמו שאיפות גבוהות. דור שילמד על פריפריה רק מספרי ההיסטוריה ושיקבל את כל הכלים לבחור ולהצליח בכל מקצוע שיבחר לעסוק בו בעתיד. דור שרגליו מוצבות ארצה וראשו מגיע השמיימה".