ההרס בחנות
ההרס בחנותצילום: דוברות המשטרה

המשטרה עצרה חשוד באיומים ויצירת נזק לבית עסק באזור מאה שערים לאחר שבעליו בחרו לפרסם תמונות נשים. מעצרו הוארך הבוקר (ה') בבית המשפט.

המקרה אירע לפני כשבוע, אז הגיעו מספר חשודים אל בית עסק למכירת מוצרים בשכונת מאה שערים, זאת על פי החשד בעקבות פרסום תמונת נשים לצורכי קידום עסקי של הרשת כחוק.

החשודים שנכנסו לבית העסק, איימו על בעלי המקום להסיר את תמונות הפרסום של העסק, כי תמונות אלו לטענתם אינן צנועות, ולאחר מכן עזבו את המקום.

לפני ימים אחדים בשעת לילה נגרם נזק על ידי חשוד שהגיע לבית העסק, כשדלת הכניסה נופצה לרסיסים ובמקום פוזר חומר שגרם לסירחון. כמו כן נגרם נזק לפריטים הנמכרים במקום בשווי כספי רב.

מיד עם קבלת הדיווח על המקרה נפתחה חקירה בתחנת לב הבירה של מחוז ירושלים ונאספו ממצאים, עדויות וראיות בזירה. אמש, במהלך פעילות המשטרה בשכונת מאה שערים, הבחין קצין הבילוש בחשוד במעשה.

לאחר שהזדהה בפניו כאיש משטרה, הוא ביקש לעכבו אך החשוד התנגד לכך ובמקום החלה התקהלות והפרת סדר אלימה תוך יידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה וניסיון למלט את החשוד.

כוחות המשטרה פעלו למעצר החשוד לצד טיפול בהפרות הסדר. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה, בחשד למעורבותו במקרה זה ובאירועים נוספים.

הבוקר החשוד הובא בפני בית המשפט שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ב-4 ימים לטובת מיצוי החקירה בעניינו. "לצד המשך חקירת מקרה זה ביסודיות, המשטרה תמשיך לפעול בנחישות נגד פורעי חוק ועבריינים אלימים שיפגעו בבעלי עסקים ובבתי עסק הפועלים באזור", נמסר מהמשטרה.