אילה חסון
אילה חסוןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה אילה חסון מספרת על הראיון שקיימה במוצאי שבת עם חברת הכנסת לשעבר אוסנת מארק שנשברה והזילה דמעות כאשר דיברה על סערת המינוי שלה למנכ"לית משרד המדע, מינוי שלא יצא לפועל בסופו של דבר.

"זה נגע לי כל כך ללב כי היא המחישה בוורבליות ובאותנטיות מדהימה", אמרה חסון לרדיו 'גלי ישראל'. "מה חטאה? מה זו מפלגת הרוע הזאת? בתקשורת היום מי שאיתנו - ואוו. ומי שלא איתנו - הוא ליצן מגוחך".

חסון אמרה על תוכנית הסאטירה ארץ נהדרת: "יש הבדל בין הומור לבין רוע, בין רצון להלבין פנים ולהגחיך. סאטירה זה דבר טוב, אבל כשהיא הופכת לאג'נדה פוליטית היא מפספסת המון".

"בחורה כמו מיכל שיר היא מגוחכת, אם היא לא היתה באה טוב בכיוון הפוליטי אני בטוחה שהיו עושים ממנה קרקס. היא דמות מדהימה לסאטירה. אבל מה פתאום, היא הרי בצד הנכון בשניות האלה", הוסיפה חסון.

אוסנת מארק בדמעות: עברתי לינץ'חדשות 13

בריאיון ראשון אחרי שעזבה את תפקידה כמנכ"לית משרד המדע, אמרה אתמול אוסנת מארק לאיילה חסון בדמעות: "למה משחירים אותי? על מה? על זה שגדלתי באופקים ופרצתי את כל תקרות הזכוכית האפשריות? אבא שלי עבד כדי שנלך ונלמד - אנחנו ארבע עורכות דין בבית".

מארק תקפה בריאיון לתכנית "המטה המרכזי" בחדשות 13 את התוכנית "ארץ נהדרת" ואמרה: "זו גזענות נוראית".

"על מה? למה משחירים אותנו? מה עשיתי?", שאלה מארק, "מה, בגלל שאני לצידו של נתניהו? אני אמשיך להיות לצידו של נתניהו. על מה עשו לי את זה? זה בגלל שאני אישה, אני מזרחית, אני ימנית ולצידו של נתניהו".