דביר דמרי
דביר דמריערוץ 7

"כבר שבוע שלא הראתי דירה ללקוח", מתוודה אורית מתווכת ותיקה בירושלים. חנן, מתווך בפתח תקווה, מספר שכמות הטלפונים הנכנסים נחתכה בחצי. בנסיעה על נתיבי איילון ניתן להבחין בשלטים המציעים הנחות על רכישת דירות.

נתוני משרד האוצר מדווחים על צניחה של 50% ברכישת דירות על ידי משקיעים, הנובעת ישירות משבע העלאות ריבית רצופות שחווינו בשנה החולפת.

"כמות הטלפונים שאני מקבל עולה ועולה. אנשים מתקשרים מודאגים וחושבים - האם עכשיו הזמן לקנות או למכור? להיכנס להשקעה או שהגיע הזמן לשבת על הגדר ולחכות לירידות מחירים?" שואל דביר דמרי, יזם ומחבר הספר 'יותר נדל"ן משכל', המדריך משפחות כיצד להשקיע ולרכוש נדל"ן בצורה נכונה.

עם ירידת הכדאיות ברכישת דירות להשקעה פורחים מסלולי השקעה שונים: קרקעות חקלאיות, הלוואות ליזמים, דירות באירופה וצפון אמריקה ועוד מכשירים אלטרנטיביים שלא מניחים לכסף שלנו לשבת בבנק חסר מעש. מאידך, תופעה שלא ראינו שנים: הפיקדונות בבנקים מניבים אחוזים משמעותיים ואולי לא כדאי למהר ולהשקיע במקומות אחרים.

"אנשים אובדי עצות, בזמנים שהאינפלציה חוצה את רף ה5% הם מבינים ש-100 אלף ש"ח שיושבים בחשבון העו"ש יהיו שווים בעוד שנה 95 אלף ש"ח ואולי פחות. אפילו מחירי רכבי יד שניה שברו את כל המחירונים ונראה שכדאי להתנהל באופן זהיר וחכם בעת הזאת", אומר דמרי.

דמרי מספר על המשדר שאותו החליט לקיים, "בעקבות פניות של אלפי ידידים, משקיעים וחברים החלטתי לכנס מפגש ייחודי בו אחשוף את 'עשרת הדברות' להשקעה בתנאי שוק משתנים, כיצד יש להשקיע בימים אלו, ואכוון לשלושה אפיקי השקעה ספציפיים שכדאי לבחון אותם. בימים אלו צריך לדעת בעיקר מה לא לעשות. לצערי בעוד שנה אנשים רבים יצטערו על מהלכים שעשו בחודשים האחרונים מתוך פזיזות ובהנחה שהכל ממשיך כרגיל".

"בוובינר הייחודי נלמד כיצד לבחון היום השקעות בשונה מהאופן בו בדקנו לפני כשנה. מה לעשות או לא לעשות? איך בכל אופן להשקיע בימים אלו? באיזה ערים כדאי להתעניין ומאיזה מיזמים צריך להיזהר?"

הוובינר המיוחד שיתקיים הערב ב25.01 בשעה 20:30 יחשוף דביר דמרי את עשרת הדברות להשקעה בתנאי שוק משתנים. הרשמה ללא עלות ומספר המקומות מוגבל - הירשמו עכשיו.

להרשמה לוובינר לחצו כאן