אלמוג כהן בעדי נגב
אלמוג כהן בעדי נגבצילום: ג.גנץ תקשורת

חבר הכנסת אלמוג כהן מ'עוצמה יהודית' הגיע הבוקר (ראשון) לסיור בכפר השיקומי 'עדי נגב-נחלת ערן' יחד עם מנכ"ל הכפר אבי וורצמן.

ח"כ כהן זכה להיחשף לראשונה לבית החולים השיקומי הראשון בדרום הארץ שנפתח לאחרונה, סייר בגן ילדים מיוחד במינו לילדים הנדרשים ליווי סיעודי מורכב וכן נפגש עם אנשי פרויקט 'גננים ללא גבולות', המסייע לאנשים עם מוגבלויות ואנשים בתהליכי שיקום להשתלב בחברה בעזרת עבודה בחקלאות.

"זכיתי לבקר הבוקר בפנינה שנקראת ׳עדי נגב-נחלת ערן׳, נוכחתי לראות צוות של צדיקים שעושים מלאכתם נאמנה בסובלנות ומביאים לנגב ולמדינת ישראל גאווה אדירה", אמר ח"כ כהן בתום הביקור.

לדבריו, "הביקור ריגש אותי בטירוף ואני יכול להגיד שזכיתי לראות היום את ההגדרה של ׳עבודת קודש׳. אני סמוך ובטוח כי בקרוב אגיע יחד עם עוד משלחת רחבה חברי כנסת להכיר ולהעריך את המקום המיוחד הזה".

אבי וורצמן, מנכ"ל הכפר השיקומי: "המחויבות של ח"כ אלמוג כהן לפיתוח הנגב עולה מביקורו אצלנו בכפר. שמח על ההחלטה של חה"כ כהן להגיע ללמוד ולהכיר את דיירינו, תלמידינו ומטופלנו בכפר כבר בשבועות הראשונים בתפקידו. כאיש הנגב, אני סמוך ובטוח שח"כ אלמוג כהן יעשה ככל שביכולתו למען דאגה לחלש, לנכה, למוגבל ולפצוע. יחד נוכל לצעוד לתיקון עולם בחברה הישראלית".