גיליונות 'בשבע'
גיליונות 'בשבע'ללא קרדיט צילום

מנתוני סקר TGI לחציון השני של 2022, עולה כי עיתון 'בשבע' הוא השלישי בגודלו בישראל בסופי שבוע עם חשיפה של 7.1%.

את בשבע מקדימים העיתונים ישראל היום עם 27.6% וידיעות אחרונות עם 27.4%.

אחריו ממוקמים העיתונים מעריב עם 5.8%, הארץ עם 5.6%, מקור ראשון עם 4.3% וגלובס עם 3.6%.

בעיתון בשבע מציינים כי "העיתון שומר על כוחו כעיתון השלישי בגודלו בישראל בסוף השבוע, והעיתון הגדול והמוביל בציבור הדתי לאומי".

"עיתון בשבע הוביל השנה את הסיקור בנושאים כמו התיקונים הדרושים במערכת המשפט, המאבק על הסדרת ההתיישבות בצעירה ביו"ש, והזעזועים הפוליטיים במפלגות המייצגות את הציבור הדתי-לאומי, והמשיך לפתח את פעילות הכנסים בכל רחבי הארץ", הוסיפו.

דודו סעדה, ראש קבוצת העיתון בשבע, הודה למאות אלפי קוראי העיתון ומשתתפי הכנסים של הקבוצה ואמר: "זהו יום חג לקבוצת בשבע ולציבור האידאולוגי הבונה את האמון כבר 20 שנה בעיתון המביא מדי סוף שבוע את האיזון הנדרש בעולם התקשורת בתוך הבית הלאומי שלנו. אני מודה לכל הצוות היקר שעושה עבודה נאמנה לילות כימים להביא את הקול הלאומי השפוי בתקופה מאתגרת זו. תודה לכל הנושאים בעול של אחזקת העיתון המופץ כבר 20 שנה מדי שבוע".

עורך העיתון עמנואל שילה הוסיף: "נתוני החשיפה שמציג הסקר, ששמים את 'בשבע' במקום השלישי בין עיתוני סוף השבוע, משקפים את העניין הרב שמגלה קהל קוראים גדול בפרי עבודתם המקצועית של כותבי 'בשבע' ואת ההזדהות של הציבור עם הקו המערכתי האידיאולוגי של העיתון. אנו מבטיחים לא לנוח על זרי הדפנה ולהמשיך לעמול כל העת על שיפור העיתון, לטובתם ולהנאתם של קוראינו".