אתי כרייף
אתי כרייףצילום: אילן בשור

השופטת בדימוס אתי כרייף התייחסה לתופעת תלונות שווא של נשים נגד גברים וטענה בפודקאסט של אורי קראוס כי ''להיות גבר הפך להיות עילת מעצר''.

כרייף סיפרה: ''אני אמא לבן, את יודעת שאני מזהירה אותו? אני מלמדת אותו, תיזהר, ושהכל יהיה מתועד שזה בהסכמה ושזה ברצון, תשמור מסרונים שמוכיחים שהיא רצתה וביקשה ופנתה.

"היום בקלות את יכולה להרוס חיים של גבר. 'הטריד אותי, נגע בי, אנס אותי'. לך תוכיח שאין לך אחות. גם אם תוכיח אתה תהיה במעצר כמה ימים וידבק לך חותם של איש שפל כי 'מישהי אמרה'. בדקתם מה המניע שלה? אולי אהבה נכזבת? אולי בצע כסף? אולי תאוות נקם?''.

כרייף לא מקבלת את הטענה שאסור לחטט במניע של המתלוננת, גם אם המתלוננת אומרת שהיא עוברת ''אונס שני'' במקרה כזה. ''אז שיגידו. אי אפשר לרצות את כולם. את יודעת מה הנשק שלי? האמת שלי, הביטחון שלי, על כל מילה שיוצאת לי מהפה''.

@orikrausltd שאלתי את אתי כרייף כעורכת דין פלילית,כיצד מגנים על אנס? התשובה שלה הותירה אותי עם המחשבה הנכונה שבמקרים מסוימים גם גברים הם פגיעים ותחום השיפוט הספציפי הזה אינו פשוט כלל וכלל. מה דעתכם? לפרק המלא-הריל סטורי של אתי כרייף הכנסו לסטורי שלי באינסטגרם או חפשו the reel story בספוטיפיי ובקרוב גם ביוטיוב. #מערכתהמשפט#celebrities#תעשייתהבידור#אונס#אתיכרייף♬ צליל מקורי - THE REEL STORY