לאחר חודשים של עבודה מאומצת, ולכבוד יום העצמאות ה- 75 למדינת ישראל, יצא היום שיר הבינה המלאכותית העברי הראשון בביצוע שניים מהזמרים שחשבנו שקולם נדם לנצח - זוהר ארגוב ועפרה חזה.

את השיר שהפגיש בין השניים עשרות שנים לאחר מותם ונקרא "כאן לעולם" יצרה חברת Session 42 לבקשת 'כאן, תאגיד השידור הישראלי', והוא מבטא נוסטלגיה וגעגועים לחלקי העם השונים בימים של ריחוק מחד וחדשנות טכנולוגית שמרפררת לימים הגדולים של פסטיבלי הזמר והפזמון מאידך.

השיר, שנכתב בידי רון ביטון, רועי מכלוף וטל פורר שגם הפיק מוזיקלית, נוצר על ידי דגימת הקלטות של שני האמנים המיתולוגיים כאשר בSession 42 גרמו למערכת הבינה המלאכותית לא רק "ללמוד" את קולם של הזמרים, אלא גם את סגנונם הייחודי, חיתוך שירתם ואת המאפיינים הייחודיים שלהם.

במקביל לדגימת הקולות, הובאו גם זמרים וזמרות, ששרו ו"לימדו" את מערכת הבינה המלאכותית את השיר עצמו ובביצוע הסופי הצליחו לשלב את קולותיהם וסגנונם של ארגוב וחזה, על ידי תוכנת הבינה המלאכותית. בנוסף, תפקיד הגיטרות החשמליות בשיר גם הן נעשו באמצעות בינה מלאכותית, מה שאפשר שילוב של מספר סגנונות נגינה בצורה יעילה בשיר.

ההפקה נעשתה באישורן המלא של משפחות ארגוב וחזה, שליוו את תהליך יצירת השיר, שכל כולו מחווה של כבוד לקולם ולמורשתם המוזיקלית.