השקעה חכמה בנדל"ן
השקעה חכמה בנדל"ןistock

אין זה סוד שעם השנים, החלום על רכישת דירה בירושלים הולך ומתרחק מאיתנו בצעדי ענק. המחירים רק עולים ומטפסים, ורכישת דירה בעיר הקודש נעשית מורכבת מיום ליום.

מומחי חברת 'בית' מציגים בפנינו פתרון חסר תקדים: קניית דירה במחיר נמוך, עם השבחה עתידית גבוהה מאוד. איך זה קורה וכיצד ניתן ליישם זאת בפועל? לפנינו תהליך ייחודי ודרך ברורה וממוקדת.

לדברי מומחי 'בית', הדרך עוברת בקניית דירה קיימת במתחם המיועד לפינוי בינוי. פרויקט פינוי בינוי הינו תהליך רחב, אותו מקדמות מדינת ישראל והרשויות המקומיות, על מנת לייצר עתודות מגורים בשל הביקוש הגבוה לדירות לעומת ההיצע הנמוך. בהליך פינוי בינוי, בעל דירה קיימת מקבל דירה חדשה, גדולה משמעותית מהדירה הקיימת, בתוספת מחסן, מרפסת וחנייה.

רכישת דירה במתחם שנמצא בשלב מתקדם של פינוי בינוי, מבטיחה לרוכש השבחה עצומה של עשרות אחוזים על הנכס אותו הוא קנה, תוך זמן מאוד קצר, בשעה שההשבחה בפועל נעשית על ידי חברות יזמיות מהגדולות בישראל, והרוכש ייהנה מהפירות בזמן קצר. כך שיוצא שבעל הדירה מקבל דירה חדשה בתוספת משמעותית של מטרים בתוספת מחסן, מרפסת וחנייה במגדל חדש עם חברת ניהול של הבניין.

צוות מומחי 'בית' מזמין אתכם ליצור קשר, לשמוע, להתרשם, ולקבוע פגישת היכרות ללא עלות.

כיצד מגיעים לדירות המדוברות ואיך יודעים שאכן, הגענו לכתובת הנכונה והאפקטיבית? יש לדעת כי רכישת דירה במתחם פינוי בינוי הינה מורכבת מאוד ודורשת הבנה והיכרות עם כל הפרמטרים הרלוונטיים: היתכנות הפרויקט, הרווחיות הצפויה מהדירות, וכל הנלווה לכך. בשביל לאתר את הנכס הנכון לכם, נחוץ להיעזר באנשים המכירים את שוק הדירות היטב בירושלים.

חברת 'בית' היא גוף מקצועי העוסק בפרויקטים מעין אלו. החברה הוקמה על ידי יזמי נדל"ן המעורים היטב בשוק הנדל"ן בירושלים, במטרה לאתר את הנכסים האופטימליים המיועדים לפינוי בינוי בטווח קצר. צוות החברה מתמחה באיתור נכסים המיועדים לפינוי בינוי במחירים נמוכים ממחיר השוק, ובשלב מתקדם של ההליך, לאחר שהיזם המבצע את הפרויקט קיבל את האישורים הרבים הנדרשים מהרשויות לביצוע הפרויקט.

לקוחות רבים שרכשו דירות בירושלים בעזרת חברת 'בית', נהנו מעליית ערך גבוהה של הדירה הנרכשת, בשל התקדמות ההליך. בנוסף, מעניקה החברה את מלוא המעטפת הנדרשת לטובת ביצוע הרכישה, מהפן המשפטי והעסקי, תוך מתן סיוע צמוד בכל הליך המשכנתא המתאימה לסוג קנייה זה, וזאת על מנת להוריד מהקונה את העול הכרוך ברכישת דירה.

צוות מומחי 'בית' מזמין אתכם ליצור קשר, לשמוע, להתרשם, ולקבוע פגישת היכרות ללא עלות.