בעל בית הקפה סירב להכניס את נטלי דדוןבאדיבות המצלם

עורכי דינה של אושיית הרשת נטלי דדון שלחו מכתב התראה לפני תביעה לבעלים של בית הקפה שלטענתה סירב להכניס אותה ואף קרא לה "פרחה".

במכתב ההתראה דורשת דדון מבעל בית הקפה התנצלות בפומבי ופיצוי בסך 280 אלף שקלים בגין "עבירה לפי חוק איסור אפליה במקומות ציבוריים ובגין הוצאת דיבה ולשון הרע".

על פי הדיווח בחדשות 12, דדון הגישה את המכתב בעזרת עורכי דינה רועי גולן וחיים אלדר ממשרד GEM עורכי דין, ובאם לא ייענה לדרישות, בכוונתה להגיש נגדו תביעה.

כזכור, בחשבון האינסטגרם שלה פרסמה דדון תיעוד מבית הקפה שבו היא מתעמתת עם הבעלים שמסרב להכניס אותה לעסק וטען: "זה עסק פרטי שלי, אני יכול לעשות מה שאני רוצה. אין נגד החוק. כאלה אנשים אני לא רוצה להכניס".

דדון, שהגישה תלונה במשטרה נגדו כתבה עם פרסום התיעוד: "כזאת השפלה לא חשבתי שאחווה בחיים שלי. בטח שלא בשל דעותיי".

בראיון לחדשות 12 הציג בעל המקום צילומים ממצלמות האבטחה בבית הקפה וסיפר את הצד שלו: "'הפרחה' לא היה במקום, זה לא מתאים, אני מתנצל. זה היה מבחינתי ביטוי להתנהגות שלה. אבל, ביקשתי ממנה פעם-פעמיים-שלוש לפנות את המקום, לתת לאנשים ולסרוויס לעבור. לקרוא לי אידיוט ואפס? הייתי צריך להגיד לה 'צאי החוצה', ה'פרחה' לא היה בסדר".

"הייתי בשוק שלקחו את זה לקטע הפוליטי הנמוך, כאילו ידעתי מי היא והעפתי אותה בגלל שהיא ימנית או בגלל הדעות שלה. יש עליהום עליי. לקחת את זה לכיוון הפוליטי ולשרוף את המדינה? גם ככה יש רעל ברחובות".