נדל"ן
נדל"ןistock

שמעון (השם המלא במערכת) היה אובד עצות. שנים רבות הוא חיפש לרכוש את דירת החלומות, אך לא הצליח להגיע אליה.

בכל פעם נתקל במכשול חדש - מחסור בהון עצמי, בנק שלא מאשר משכנתא ועוד. קושי נוסף היה הבנת וניתוח נתונים רבים – היכן נכון לקנות, היכן לא נכון, ומדוע יש פערי מחיר כה גדולים בין דירה לדירה.

בוקר אחד, נתקל במודעה של חברת 'בית' שהציעה עסקת נדל''ן ייחודית: מכירת דירות קיימות במתחמי פינוי בינוי. הוא מיהר למשרדי חברת בית, ושם החלה התפנית בעלילה.

כשנכנס למשרד וישב מול מומחי 'בית', גילה שניתן לקנות דירה בירושלים ולצאת עם רווח בלתי מבוטל. נציג החברה איתר לו את הדירה הנכונה עבורו, בהתאם להון העצמי שברשותו, ובהתאם ליכולת החזר המשכנתא שלו.

לאחר כשבוע מיום כניסתו למשרדי חברת 'בית', כבר עמד מחוץ למשרד עורכי הדין, עם חוזה על דירה שקנה בשכונת גילה, ברחוב הצוף, בפרויקט פינוי בינוי.

שווי העסקה עמד על סך של 1.5 מיליון ש"ח לאחר חישוב כל ההוצאות, כאשר חברת בית סיפקה לו את הליווי המלא, הכולל את כל אנשי המקצוע הנדרשים: עורך דין, ייעוץ משפטי, ייעוץ כלכלי והכי חשוב - ליווי בתהליך נטילת המשכנתא, לצד עזרה בבחירת השמאי וכל הנלווה להליך, עד לקבלת המפתח ומציאת השוכר.

אך בכך לא תם הסיפור...

פרויקט הפינוי בינוי התקדם בוועדות במהירות. כעבור חצי שנה מיום חתימת החוזה, הזמין שמעון שמאי לצורך הגדלת המשכנתא ואז נחתה עליו ההפתעה האדירה: הדירה שלו שווה 1.9 מיליון ש''ח! כלומר, ההון העצמי שהשקיע בה כמעט הוכפל! וזה עוד לפני מימוש ההשבחה המלא, אותו הציגו בפניו מומחי חברת בית, שיגיע כעבור מספר חודשים, עם קבלת היתר הבנייה.

מי אמר שאי אפשר לרכוש דירה בירושלים ולהרוויח בגדול? שואל שמעון את עצמו ואת הסובבים. שנים של חיפושים, אכזבות ולחצים, הסתיימו עם מומחים שעשו לו סדר בראש, סייעו בידיו לקבל החלטות נכונות, ושמעון סיים את ההליך בחיוך מאושר והצלחה חסרת תקדים.

רוצים גם אתם להיות שמעון ? לחצו כאן צרו קשר עכשיו עם מומחי חברת בית