יהודית באומן ושימי תבורי
יהודית באומן ושימי תבוריצילום: פלאש 90

יהודית באומן, אמה של קארין באומן ז"ל שנפטרה בשבוע שעבר ממחלקת האנורקסיה, הביעה תרעומת על החלטת רופאי בית החולים איכילוב להרדים אותה בזמן האשפוז.

הביקורת של יהודית עוררה סערה ברשת וחלק מהגולשים תקפו את התנהלותה כעת בתום השבעה. עבור בעלה של יהודית, הזמר שימי תבורי, המתקפה הפריעה במיוחד. "אני רוצה לדבר על התגובות שכותבים על יהודית או עלי ועל קארין", כתב תבורי בפייסבוק.

"תפסיקו עם התגובות הרעות", ביקש הזמר האהוב ושיבח את רעייתו על מאבקה להצלת קארין. "יהודית, הקדוש ברוך הוא ברא אחת בעולם כמוה".

"הבאנו את קארין לבית החולים מדברת ונושמת, והרופאים החליטו להרדים אותה. ביקשנו, יהודית התחננה 'אל תרדימו אותה'. גם אני הייתי שם", סיפר תבורי. "ברגע שהרדימו אותה הלך עליה. איך זה יכול להיות ששעה לפני זה כשהבאנו אותה היא הייתה בסדר? ברגע שהעלינו אותה לבית החולים, פתאום 'זה לא עובד, הלב לא עובד', הם לא בטוחים שהיא תחיה. התחננו, בכינו 'אל תרדימו אותה'. הרדימו אותה וזה מה שקרה".

תבורי ביקש להפסיק את התגובות השליליות ברשתות החברתיות. "אתם עם התגובות הרעות שלכם כלפי יהודית וכלפי קארין, אלוהים ישלם לכם. תכתבו דברים יפים, שאלוהים יברך אתכם... תפסיקו לקלל ולדבר דברים לא נעימים. אני אראה עוד תגובה רעה, אני אקלל את הבן אדם הזה משמיים. אני אקלל אותו ואת הילדים שלו ואת האחים שלו. תפסיקו לכתוב דברים רעים. די", התחנן הזמר.

מבית החולים איכילוב נמסר: "צר לנו לשמוע על הטענות הללו לאחר שנים של טיפול מסור ומלא חמלה ואנושיות. בזכות הטיפול קארין הצליחה לשרוד חרף מצבה במשך שנים ואנו משתתפים בצערם הכבד בשעה קשה זו".