בניין, דירות, נדל"ן
בניין, דירות, נדל"ןצילום: iStock

מי מאתנו לא חלם על מגורים בדירת יוקרה בירושלים? בעוד שרבים מאתנו נותרים לישון, אוחזים בחלום המתוק אך ממשיכים בשלהם, יש אנשים שעושים מעשה ויוצאים לדרך מרתקת.

בסופה הם רשומים כבעליהם של דירה ירושלמית יוקרתית. ולא, הם לא הרוויחו בלוטו.

אחד מאותם אנשים הוא יוסי ג. (השם המלא שמור במערכת). יוסי ג. אדם עם אמביציה וחזון, כזה שמיקד מבט קדימה, לא חשש מחתירה עקבית ומאמץ. יוסי יצא לדרך עם הון עצמי של 300 אלף ש''ח. סכום חביב אך כזה שלא מותיר לו טווח פעולה כלל ולא מספיק להגשמת החלום שלו, על דירה בירושלים.

צוות מומחי 'בית' מזמין אתכם ליצור קשר, לשמוע, להתרשם, ולקבוע פגישת היכרות ללא עלות.

יוסי ג. אדם עם אמביציה וחזון, כזה שמיקד מבט קדימה, לא חשש מחתירה עקבית ומאמץ. יוסי יצא לדרך עם הון עצמי של 300 אלף ש''ח. סכום חביב אך כזה שלא מותיר לו טווח פעולה כלל ולא מספיק להגשמת החלום שלו, על דירה בירושלים.

אבל לא אדם כיוסי ירים ידיים. הוא פנה למומחי 'בית', שאיתרו לו נכס במחיר מציאה של 800 אלף ש''ח בקרית יובל, מיורשים שביקשו למכור במהירות את הנכס. אחרי שנתיים הגיעה ההזדמנות. מומחי בית יעצו לו לנצל אותה. הוא הצליח למכור את הדירה במיליון מאה ש''ח.

עם הרווח הנאה ביד הוא פנה ל'סיבוב' נוסף, לרכישת דירה אחרת, אותה מצאו לו מומחי בית, ב-1.7 ש''ח בקרית משה, מכונס נכסים. הוא קנה אותה ומכר כעבור שנה וחצי ב... 2.2 מיליון! רווח נקי של עוד 500 אלף ש''ח. משם הדרך הייתה קלה.

כאשר פרויקטים של פינוי בינוי צצו ברחבי הארץ, מומחי בית הציעו לו עוד 2 סיבובים קצרים בפרויקטים איכותיים, שהותירו אותו עם עוד מאות אלפי שקלים. לאחר ארבעה סיבובים מוצלחים, הוא נותר עם הון עצמי של מעל ל-2 מיליון ש''ח.

לכל אורך הדרך הוא קיבל הכוונה וליווי מקצועי מחברת בית, ועצות זהב, כמו אותה עצמה, להמתין לפחות שנה וחצי בין סיבוב לסיבוב, על מנת להימנע מתשלום מס שבח. כעת נותר לו רק להגשים את החלום המתוק: לקנות לעצמו דירה בלב ירושלים. כיום הוא מתגורר בדירה חלומית, בעלת 4 חדרים ומרפסת רחבת ידיים, ונוף ירושלמי קסום ומרהיב, בשווי של 3.5 מיליון ש''ח!

את התהליך הבא הוא כבר מבקש להגשים עבור בנו... לרבים מאיתנו החלום עדיין נראה רחוק, אך כדאי לדעת: הוא נמצא כאן, במרחק נגיעה.

מציאותי ואפשרי לחלוטין... שואפים להבין איך גם אתם יכולים להכפיל את ההון העצמי שלכם במאות אחוזים? בדיוק בשביל זה עומד לרשותכם צוות מקצועי מטעם חברת 'בית', שיעניק לכם ליווי והכוונה מדויקים להגשים כל חלום ולהגיע רחוק.