חברת קרתא השקעות מרימה את הכפפה ומפיקה כנס ייחודי למועדון המשקיעים שלה. בכנס תציג קרתא לזוגות צעירים ולמשפחות אפשרות להניח את היד על דירה עם סכום מינימלי של 100 אלף שקלים בלבד בכניסה לעסקה ומחיר מוזל שיחשף בכנס. הלקוחות יוכלו ליהנות גם משדרוגים והטבות שונות.

יהודה שרפר מנהל המכירות ב'קרתא השקעות' אומר, "בחודשים האחרונים אנו עדים למהלכי שיווק שונים אותם נוקטים הקבלנים אשר נועדו להאיץ את קצב המכירות. חלקם עם הטבות משמעותיות אך חלקם לא יותר מגימיק שיווקי גרידא בסגנון של מחיר דירה לא צמוד מדד אך מחיר מכירה גבוה. הקבלן לא באמת נתן הטבה כי הוא דואג שהרווח יגיע ממחיר המכירה הגבוה. המודל שנציג בכנס 'מגש של כסף' הוא אטרקטיבי באמת וללא גימיקים. מוצר שעמלנו עליו רבות בכדי שיתאים לזוגות ולמשקיעים. אני מציע לזוגות צעירים לבוא עם כח עזר לכנס בדמות הורים מנוסים כדי שיוכלו לקבל החלטות מושכלות בזמן קצר, המלאי מוגבל מאד".

הכנס יתקיים במשרדיה בירושלים ביום שני י"ד בתמוז 3.7.2023 בשעה 19:00. לתיאום והרשמה יש לחצו כאן

שלומי פנחסוביץ, מנהל השיווק בקרתא, אומר: "חשוב לעשות שיעורי בית לפני שבאים. ראשית לברר מהו סכום ההשקעה הפנוי לכם כרגע ולאיזו תקופה אפשר לסגור את הכסף. שנית, חשוב לבוא לכנס עם גורם בר סמכא - קרוב משפחה שמבין קצת בנדל"ן שיוכל לתת עצה כבר באותו הערב. מלאי הדירות מוגבל והזריז שישכיל לעשות את השיקולים הנדרשים באותו ערב כבר יוכל להיכנס לעסקה".

לתיאום והרשמה יש לחצו כאן