מחירי הנדל"ן יעלו או ירדו?
מחירי הנדל"ן יעלו או ירדו?istock

כידוע לכולנו, שוק הנדל''ן בארץ מבלבל מאי פעם. כרגע המצב מבטא כאוס וחוסר בהירות. אנשים רבים יושבים על הגדר ולא יודעים מה לעשות.

האם להשקיע? האם להמתין? מה צפוי? שמועות שונות מדברות על מחירים שעומדים לפני ירידה, אחרות צופות עליה חדה, במקביל לריבית הגבוהה.

מה באמת ממתין לנו? האם ההמתנה משתלמת? מתי יהיה המומנטום להשקעה הפנטסטית?

שני נתונים מלמדים אותנו לקראת מה אנו עומדים ומה עתיד להתרחש. בדיוק כפי שהיה בשנת הקורונה. באותה שנה כל המשקיעים ישבו על הגדר, ובד בבד גם הקבלנים הפסיקו לבנות. הם לא יכלו להתקדם כאשר וועדות התכנון לא מתכנסות, והרבה תהליכים נעצרו בבת אחת. שנה לאחר מכן התחולל המהפך: הפקק השתחרר, וכל משקיעים חזרו בגדול. המחירים עלו והשוק המשיך להפתיע בגדול.

להרשמה ללא עלות לחצו כאן. כל ההצעות המשתלמות ממתינות רק לכם!

להערכתנו, כל הנתונים זהים לשנת הקורונה. כרגע ישנה ירידה של 25 אחוזים בהתחלות בניה, ומנגד, המשקיעים יושבים על הגדר וממתינים.

ברגע שהמשקיעים יתחילו להתנער מהקיפאון, כולם יסתערו בבת אחת על שוק הדירות. המחירים יקפצו והביקוש יגבר עוד יותר. הצעד הנבון ביותר עבורנו הוא לנצל את המומנטום דווקא כעת, כשאין ביקוש גדול, ולמצוא את העסקה הטובה והמשתלמת. וכך, בעוד שנה- שנה וחצי, כאשר המחירים בשוק יזנקו, נוכל למכור את הנכס עם שורת רווח גבוהה. ככה מנצלים מומנטום.

חברת בית מציעה עבורכם מלאי הזדמנותי של דירות להשקעה. ביום שני הקרוב תחשפו במרתון הענק לכל ההצעות האטרקטיביות ותגלו אפשרויות מצוינות של דירות מכל הסוגים, להשקעה ברחבי ירושלים: הן מחברות פינוי בינוי, הן עסקאות של 20-80 והן דירות מכונס נכסים.

במרתון יתקיימו הרצאות מרתקות בנושאים החמים ביותר: הרצאה בנושא 'פתרונות להחזר חודשי נמוך ברכישת דירה', מפי יועץ המשכנתאות הבכיר מר רמי לוין- לשעבר מנהל תחום משכנתאות בבנק ירושלים, והרצאה בנושא 'רכישת דירות במתחמי פינוי בינוי' מפי עו''ד נתנאל לאופר מתמחה בתחום רכישת מקרקעין.

מוזמנים לנצל את ההזדמנות, לרכוש מידע איכותי, ולגלות את ההשקעה שתעשה לכם את האקזיט המשתלם ביותר ועל הדרך ליהנות מכיבוד מפנק ועשיר. רשמו את התאריך: יום שני, 3/7, י''ב בתמוז, בין השעות 9:00 עד 21:00 במשרדי בית, בנין שערי העיר קומה 5.

להרשמה ללא עלות לחצו כאן. כל ההצעות המשתלמות ממתינות רק לכם!