בת ים
בת יםאייסטוק

כולנו יודעים שמחירי הדירות בתל אביב השתגעו. הצצה לרחוב הירקון בתל אביב מגלה לנו כי הדירות באזור נמכרות ב-115 אלף ש''ח למטר. כלומר, דירת 100 מטר ב-11 וחצי מיליון ש''ח! והעתיד עוד לפנינו.

נתונים אלו מובילים אותנו למסקנה כי בעתיד הקרוב, ערכן של כל הדירות הבנויות בערי החוף הקרובות לתל אביב- בת ים, ראשון לציון, הרצליה ויפו, יחוו קפיצה משמעותית וישאפו למחירים דומים. החכמה היא לדעת לנצל את ההזדמנויות הקיימות בערי החוף, בקרבת הים, ולרכוש כעת דירות במחיר נמוך, שבהמשך יטפס מחירן וישתווה לתל אביב רבתי.

לפרטים על הפרויקט פנו כעת למומחי בית ותיהנו מכל היתרונות.

יש לציין כי אחת התופעות שתשפיע על עליית המחירים היא הרכבת הקלה שהולכת ומוקמת ותקרב את ערים אלו לתל אביב. כך לדוגמה, נסיעה בין בת ים לתל אביב תימשך על פני 7-10 דקות בלבד! אנשים רבים יוכלו לגור בבת ים וליהנות מכל מה שיש לעיר תל אביב להציע.

חברת בית המומחית באיתור ושיווק השקעות נדל''ן מניבות, משיקה בימים אלה פרויקט הזדמנותי וראשון מסוגו מול החוף בבת ים.

אין זה סוד שבת ים היא אחת הערים המבטיחות של ישראל, אשר רושמת תנופה וצמיחה משמעותית, תוך שמירה על האופי הייחודי של העיר. אחד היתרונות המרכזיים שלה הוא המיקום האסטרטגי שלה: על קו החוף ובסמיכות לתל אביב.

הנכס ממוקם מול הים, צמוד לחוף הנפרד ולתוואי הרכבת הקלה. כך שתוכלו ליהנות מנוף מרהיב, מבריזה של הים, מהליכה רגלית קצרה ביותר לחוף הנפרד, ובעיקר מאקזיט מדהים של מאות אלפי שקלים. מה שנדרש מכם הוא הון עצמי של 265 אלף ש''ח בלבד.

זה הזמן לחשוב חכם ולנצל את ההזדמנות שתקרב אליכם עתיד קסום ומניב. לפרטים על הפרויקט פנו כעת למומחי בית ותיהנו מכל היתרונות.