השקעה אטרקטיבית
השקעה אטרקטיביתistockphoto

מי שלא חלם מעודו על השקעה אטרקטיבית, שיקום, או שיעבור לכתבה הבאה...

מסתבר שהשקעה מניבה היא חלומו של כל אחד מאיתנו, והיא טומנת בחובה רצון עז לחיים מאושרים, מסודרים ומלאי רווחה.

רבים מאיתנו חולמים, אך לא מיישמים, אחרים, שזכו לאתר את ההשקעה ההולמת והנבונה, הרוויחו, ובגדול. מוזמנים להציץ לסיפורם של שלושה מהם, שחיים איתנו, שואפים בגדול ועמלים לממש את רצונותיהם.

רוצים למצוא את ההשקעה המתאימה לכם? לחצו כאן

משה, בן 32, קנה דירה למגורים. נותר לו בצד סכום של 300 אלף ש''ח. הוא התלבט האם לרכוש דירה להשקעה, על כל ההיבטים הכרוכים בכך: התחייבות למשכנתא, התעסקות עם שוכרים וכדומה, או לחלופין להשתמש בסכום הכסף, להשקיע ולקבל תשואה חודשית קבועה. כאשר פנה למומחי בית הוא קיבל מענה מושלם. כיום 300 אלף השקלים שלו מושקעים בצורה בטוחה בדירה קיימת.

אהרון, קצין משוחרר, חסך בקבע 300 אלף ש''ח. סכום זה התווסף להון העצמי שהיה לו. הוא חיפש דירה בירושלים והגיע למסקנה שהון עצמי בסך 600 אלף ש''ח לא יאפשר לו לרכוש דירה בבירה. בפגישה עם מומחי בית הוא קיבל המלצה להגדיל את ההון העצמי שלו. הוא עשה את הצעד ותוך שנים ספורות הוא הצליח להגיע לדירה רחבה בירושלים.

דוד ובתיה, זוג צעיר. היא מורה והוא אברך, חלמו לקנות דירה, אך לא היה ברשותם הון עצמי כלל. דודם, שראה במצוקתם, הציע להם הלוואה בסך 100 אלף שקלים, במטרה להשקיע ולראות פירות, עד לדירה המיוחלת. בחברת בית הם קיבלו מענה מדויק. תוך שנים ספורות הם חנכו את ביתם באחד מיישובי הצפון.

כך, בעזרת השקעה נכונה מגיעים לדירת החלומות. גם אם אתם מחפשים דירה יד ראשונה וגם אם יד שנייה, אתם מסוגלים להגדיל את ההון העצמי בעזרת השקעה בטוחה בדירה קימת ומושכרת.

מוזמנים להגשים את חלומכם הפרטי. מומחי בית יעמדו לרשותכם עם כל האפשרויות וההצעות המשתלמות ביותר.

רוצים למצוא את ההשקעה המתאימה לכם? לחצו כאן