יהודה ולד
יהודה ולדצילום: דוברות

מנכ"ל מפלגת הציונות הדתית יהודה ולד מגיב היום (ראשון) לדברי האלוף (במיל.) גדי שמני שאמר בראיון לערוץ 7 בעקבות התקרית בכפר בורקה בסוף השבוע כי "ממשלות ישראל לדורותיהן, ימין ושמאל, איפשרו למפלצת קטנה להתפתח בשטח בדמות אנשים מאוד קיצוניים עם דעות קיצוניות וחזון מטורף ומשיחי, לתת להם נשק, לאפשר להם תנועה ולהיות מאוד סלחניים כלפיהם וכמעט לא לאכוף מולם".

"לצערי שמני, שהוא קצין עתיר זכויות, הצטרף לקמפיין ההסתה וההשחרה של ציבור המתיישבים ביו"ש.
האשמות החמורות שהשמיע בראיונות כאילו שרים בממשלה שמחים כשיהודים נהרגים זה חציית קו אדום של הסתה וראוי שהוא יתנצל בהקדם", אמר ולד.

הוא הוסיף כי "כואב לשמוע את שמני וחבריו בשמאל הישראלי שבאופן אוטומטי תופסים צד ומקבלים את הנרטיב של ערביי הכפר בורקה ממנו יצאו כבר מחבלים בעבר ולא מוכנים אפילו לשמוע את הצד של היהודי ששוכב עם גולגולת שבורה בטיפול נמרץ. ציבור המתיישבים הוא מלח הארץ שמוביל במסירות נפש גדולה מול טרור ערבי את ההיאחזות באדמתנו".

"בניגוד לשקרים שהוא מפיץ חברי הכנסת של הציונות הדתית גינו מעל כל במה את המקרים יוצאי הדופן בהם הייתה אלימות של גורמי קצה בודדים כלפי ערבים והם שוללים מכל וכל לקיחת חוק לידיים, הם אמרו באופן ברור שיש לנו צבא ויש לנו מדינה ורק הם אלו שתפקידם להתמודד עם הטרור", סיכם ולד.

הוא ציין כי "מוטב ששמני, במקום להטיל רפש וביקורת שקרית שמפלגת את העם, יעשה חשבון נפש איך הגיע לשפל ערכי כזה שמחבק את אויבינו ונלחם באחים שלו".