אבי ממן
אבי ממןצילום: אליהן משכיל

"בתקופה בה הריביות גבוהות, ישנם קבלנים רבים אשר מעניקים הנחות והטבות במאות אלפי שקלים", מספר אבי ממן סמנכ"ל השיווק בקבוצת powergroup.

"את הורדת המחירים היזמים לא מפרסמים לציבור הרחב וזאת ע"מ לא לפגוע בהיקפי המכירות בפרויקטים והנחות אלו מוצעים לחברים קרובים בלבד, את ההנחות הללו יודעת המערכת לזהות ולשלוח לכם את העדכון לפי איזור חיפושכם ובחינם לחלוטין".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

"אנו עובדים כ"כ קשה על הכסף שלנו שחבל לשלם יותר כשאפשר ואפשר לשלם פחות", מדגיש ממן. "ובשביל הצורך הזה הקמנו את המערכת, להנגיש את המידע ששווה זהב ועל מגש כסף לרוכשי הדירות ובכך לחסוך להם מאות אלפי שקלים ברכישת הדירה וללא עמלות מיותרות".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

כבר בתקופת הפיילוט חסכה המערכת כ-4,000,000₪ לרוכשי הדירות, את המידע ניתן לקבל במייל או ישירות בווצאפ.

"בנוסף יודעת המערכת לזהות פרויקטים חדשים בשלב הפריסייל - טרום שיווק הפרויקט אשר בשלב זה מחירי הדירות נמוכים עד כ-30% ממחירי הדירות העתידיים בפרויקט ובתנאי תשלום מיוחדים", בשלב זה יכולים הרוכשים לשלם כ-15% בלבד ממחיר הדירה ואת כל יתרת התשלום באכלוס, ובעצם ליהנות מעליית ערך בלתי פוסקת בשנים הללו.

"עסקאות מסוג זה הם הג'וקר של ההשקעות בעולם הנדל"ן וללא שום סיכון מיוחד (הפרויקטים מלווים בליווי בנקאי מלא) וכך גם מי שיש לו הון עצמי נמוך מאוד יכול לרכוש דירה וליהנות מעליות ערך של כמה שנים. הבעיה הגדולה בעסקאות הללו, היא מציאת הפרויקט בשלב הפריסייל, היות ואינו מתפרסם לציבור הרחב. גם בעסקאות אלו באנו לשנות ולהנגיש את כל המידע על הפרויקטים הללו לרכושי הדירות ובחינם לחלוטין".

ממן מאמין במוצר ואומר, "אני חושב שזו בשורה אדירה לעולם הנדל"ן. מאגר כזה לעולם לא היה קיים והוא הכרחי ביותר".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

אם כך איפה הרווח שלכם?

"ראשית השמחה שלי היא לראות זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן אשר שילמו מאות אלפי שקלים פחות ברכישת הדירה, לצערי בו בזמן שאחרים שילמו את המחיר המלא על הנכס, אבל כמובן שאנו לא עובדים חינם וכיום היזמים משתמשים במערכת זו על מנת להודיע לציבור על הורדת המחיר בפרויקט".

דוגמא לדירות במחיר מציאה?

"כיום יש במאגר דירות בפרויקט חדש בירושלים 'בירת העולם' בפחות מ- 1,800,000₪! פרטים נוספים במאגר..."

בנוסף מציעה המערכת מרכז מידע אשר בו מתפרסמים מצגות, טיפים והדרכות חינמיות אשר יעזרו לרוכשי הדירות לחסוך אלפי שקלים ברכישת הדירה וכמובן המידע בחינם. "אם באנו לשנות, אז עד הסוף!" מדגיש ממן, ולסיום הוא מבקש, "שתפו מערכת זו לחברים ומשפחה וחסכו גם להם מאות אלפי שקלים ברכישת הדירה".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

powergroup
powergroupצילום: יח"צ