קרקעות להשקעה. אילוסטרציה
קרקעות להשקעה. אילוסטרציהצילום: midjourney

אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל הודיעה כי הצליחה לאתר עבור המשקיעים הישראלים קרקע נדירה המיועדת למגורים עתידיים באזור הכי יפה ומבוקש של הוד השרון, בתוך התוכנית החתומה.

העסקה כבר נחשבת בעיני מיטב מוחות הנדל"ן המקומיים כעסקה של "פעם בעשור", מדובר במגרשים המיועדים להפשרה בייעוד עתידי למגורים בתוך מספר שנים בלבד.

"רוב רוכשי המגרשים הם מהמגזר הדתי לאומי ושומרי מסורת והמגמה רק ממשיכה - הם כבר יודעים היכן ילדיהם יגורו", אומרים בחברת הנדל"ן. מעבר לכך, מיקום המגרשים באזור מבוקש ונדיר הנחשב ל"טוסקנה של הוד השרון", אזור שקשה מאוד למצוא בו מגרשים, למעשה במגרשים אוזלים במהירות וכמעט ולא נותרו מגרשים זמינים לרכישה – המלאי מוגבל!

דובר חברת הנדל"ן ממשיך ומספר: "הציבור מבין את גודל השעה והפוטנציאל העצום הקיים בה - זו הזדמנות להגיע לדירה לילדים במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, מחיר שקשה אפילו לדמיין, הרבה זמן לא זכור לנו קצב מכירות כזה"… אוכלוסיית הוד השרון צפויה על פי כל התחזיות לשלש את עצמה בשנים הקרובות ולהגיע לכ- 150,000 תושבים – זו אחת הסיבות שהעירייה עובדת נחרצות על מנת לקדם את התוכנית.

"העירייה נמצאת חזק בתמונה לקידום המתחם, בנוסף לוועדה המחוזית, יחדיו הן עושות ככל שביכולתן על מנת לקדם את תוכניות הבנייה במתחם וכעת זה רק עניין של זמן עד לקבלת כל האישורים הנדרשים".

"כל הקודם זוכה": פרט שחשוב לציין, הקרקע בעלת אישור שמאי תקן 22 ממשלתי! כעת ולזמן מוגבל תוכלו לרכוש קרקע החל ₪159,000 בלבד. "בעקבות הביקוש ההולך וגובר אין לנו ברירה אלא לפעול בשיטת ׳כל הקודם זוכה”, מסר לנו גורם בכיר בחברה שעושה ככל שביכולתה על מנת להמשיך ולאתר קרקעות נוספות באזור, אך הזדמנות כזו כנראה שלא תחזור שוב.. אם ברצונכם לנצל את הזדמנות הנדירה הזו ולהגיע לדירה עבורכם ועבור ילדכם, אנו ממליצים לכם להזדרז משום שהצפי הוא שכל יחידות הקרקע ימכרו עד סוף החודש הקרוב!

הקרקע אינה זמינה לבנייה