מיסים
מיסיםצילום: ISTOCK

זה קורה בכל עסקה במדינתנו. על כל רווח כספי, מופרש סכום נכבד למס. המיסוי הפרוגרסיבי לא מניח לנו ליהנות מרווחים גבוהים בכל הזירות, ונאמד בעשרות אחוזים.

כך לדוגמה, אדם שמרוויח מעל תקרת המס הנדרשת, בערך מעל ל 20 אלף ש''ח, אמור להפריש קרוב ל50 אחוזים, בהתאם למדרגות המס. לעיתים המס מטפס אפילו ל 70 אחוזים מהרווח, כאשר מדובר באדם שנותן שירותים ומשלם מע''מ.

זה קורה גם בבורסה, שם אמור להפריש 25 אחוזים על כל רווח, וזה רלוונטי גם בעסקאות נדל''ן, אז כל השקעה טומנת בחובה מס שבח של 25 אחוזים. כך שגם אם עשינו עסקה מוצלחת, יש מי שנהנה יחד איתנו מהרווחים ונוגס בהם בקביעות...

רבים מאיתנו אינם מכירים את נוסחת הקסם המכונה 'מקלט מס'. מדובר בנוסחה ייחודית המאפשרת קבלת תשואה מרבית על הכסף, במטרה שנוכל להשקיע, ולשלם רק 15 אחוזים למיסים. זהו מקלט מס נדיר וחיוני, שיעניק לנו מרווח נשימה וימנף את ההשקעה.

חברת בית מצאה דרך מקצועית המציגה שילוב מושלם בין השקעת נדל''ן בדירה קיימת מושכרת ובטוחה, ובין מימוש מקלט מס של 15 אחוז, כך שכל רווח שלכם יישאר אצלכם בכיס ולא ילך למדינה!

מעוניינים לשמוע עוד הנוסחה המנצחת, ליהנות מהשקעה בדירה קיימת ומושכרת ולא להפסיד את מקלט המס הצפוי? התקשרו כעת 02-5476970 או לחצו כאן ותתחילו להרוויח באמת!