ביישוב אבני חפץ שבשומרון נערכים לקלוט משפחות חדשות, וחברת 'אופק הנדסה ויזמות' לקחה על עצמה לבנות את הבתים המתאימים ביותר לאוכלוסייה.

"היום גרים באבני חפץ אנשים שהם דתיים, דתיים לאומיים, אוכלוסייה צעירה, רעננה, אנרגטית. המידע הזה גרם לנו לבנות בתים מותאמים לקהל יעד כזה", אומר אליאור אליה, בעל החברה.

ישי ומוריה נגר מתגוררים בפרויקט של אופק באבני חפץ כבר משנת 2021, ומוריה מספרת מה גרם לה לבחור דווקא בבית הזה, "אני אוהבת שיש פה הרגשה של בית, כאילו זה לא כזה ברור. עברנו הרבה פרויקטים, ראינו הרבה דירות. וזה באמת אותו שטנץ כזה וזה. ופה כשנכנסנו, הייתה אווירה אחרת כזה. אני אוהבת שלכל דבר יש את המקום שלו. הילדות שיש להן את הגינה, יש להן עוד מרפסת. יש לנו למעלה מרפסת נוספת".

רוצים לגור בבית החלומות עם קהילה צעירה ותוססת? לחצו כאן

יעל ואביעד גדעון התרשמו מכך שהבית היה מתוכנן לפי הצרכים שלהם, "מהרגע הראשון שנכנסנו לבית ידענו שזה הבית שלנו והתאהבנו בנראות שלו. לא שינינו כלום. אפילו נקודות חשמל לא הוספנו, שזה משהו ש... שמראה שחשבו על זה מראש, והסתכלו מראש והבינו את הצורך של מי שבא לגור בבית".

יאיר קינד, סמנכ"ל אופק הדנסה ויזמות מתאר את המפרט העשיר של הפרויקט, "יש לנו דירות ארבעה חדרים ודופלקסים של חמישה חדרים. מפרט מאוד מאוד גבוה, ריצופים 80 על 80, אלומיניום של 'קליל', פנלים שקועים. חוץ מהגינה האחורית המהממת והשקטה שלנו, יש לנו גם מרפסת קדמית, 38 מטרים, ריצופי אנטי סליפ. בכל הבתים של ׳אופק׳ יש לנו אלומיניום מקורי של חברת 'קליל' וכמובן רשתות בכל החלונות. ואנחנו מקפידים על איכות אטימה מירבית".

אליאור אליה מסביר על החשיבות שרואה אופק בשירות הלקוח לכל אורך הדרך, "אופק היא חברה שהיא גם יזמית וגם המבצעת. אנחנו בעצם מתכננים את הפרויקטים. אנחנו משווקים את הפרויקטים, אנחנו בונים את הפרויקטים. בעצם החיבור בין כל החלקים המהותיים האלה של התהליכים, מאפשרים לנו לבצע חיבור מאוד מאוד טוב בלי נקודות כשל. שזה מתבטא בזה שהקבלן הוא לא מנסה לחסוך עליך. הוא מנסה להביא החומרים הכי טובים שיש. הוא יודע שבעצם הוא נותן לך מעטפת לאורך של שנים רבות קדימה".

הדמיה של פרויקט אופק באני חפץ
הדמיה של פרויקט אופק באני חפץצילום: יח"צ

ישי נגר מעיד על עצמו, "אני מבין בבנייה, מבין בשיפוצים, ואיך שבאתי פה לבית העתידי שלי, ראיתי שיש פה דברים שהם מעל למצופה. זה ריצוף 80 על 80, זה פנלים שהם שקועים, זה תריסים של 'קליל'. כשאירחתי פה חברים ומשפחה ואמרו לי וואו, מה זה הדבר הזה?".

מוריה אשתו מספרת על השירות גם אחרי שקיבלו את הבית, "מה שהופך את 'אופק' למיוחדים זה האנשים שעובדים שם. על כל שאלה עונים לנו בשמחה ובזמינות תמיד. משאלה הכי שטותית לדבר הכי מהותי ומשמעותי בעינינו".

גם יעל גדעון, התרשמה מהיחס שקיבלה בתהליך הרכישה "ב'אופק' היה תהליך מאוד נעים. זו פעם ראשונה שאנחנו קונים בית וניגשים בכלל לתהליך הזה. לקיחת משכנתא, מה בדיוק צריך לעשות. וללא ספק זה היה תהליך מאוד מאוד נעים ומאוד מוצלח. אני חושבת שבן אדם חוזר אחרי יום עבודה, והוא רוצה לחזור הביתה לפינה שלו ולילדים שלו ולהיות עם ילדים שלו אחר הצהריים, וזה באמת המקום לעשות את זה. ומי שרוצה לגור בשקט ובשלווה הזאת, זה המקום. וללא ספק זו הייתה הבחירה הכי טובה שלנו".

רוצים לגור בבית החלומות עם קהילה צעירה ותוססת? לחצו כאן