אבי ממן, סמנכ"ל השיווק של חברת 'פאוור גרופ', מסביר בשיחה עם ערוץ 7 על חדירת הבינה המלאכותית לשוק הנדל"ן, דרך הבוט שפיתחו בחברה, שתפקידו ניטור ירידות המחירים בפרויקטי הנדל"ן, ובכך חוסך כסף רב לרוכשים.

ראשית אמר ממן, "הבוט שלנו יודע בדיוק לזהות הורדת מחירים, ושלוח לרוכשים את העדכון. הרוכש מגדיר לו מה הוא מחפש, וברגע שהבוט מזהה הורדת מחיר, הוא ישר שולח את זה לרוכש".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

ממן הסביר על חברת 'פאוור גרופ': "מאז ומתמיד התעסקנו רק בהזדמנויות בשוק הנדל"ן. בפרט בתקופה האחרונה, שהיא מלאה בהזדמנויות טובות, לכן פיתחנו את הבוט שייתן לכך מענה. כבר בתקופת הפיילוט, הצגנו חיסכון לרוכשים של מעל ארבעה מיליון שקלים. אנחנו מפוצצים בתגובות".

לסיום התייחס ממן לשאלה המתבקשת, האם המחיר אולי ירד עוד, ואמר: "בסוף האדם עצמו צריך לקבל את ההחלטה. אבל בשאלה אם המחירים ירדו עוד, יש טריגר אחד שמעלה את המחירים, והוא היצע וביקוש. ברגע שהריביות יתאזנו בחזרה, נראה פה שוב עליית מחירים מטורפת. אין ספק, ואנחנו רואים גם בחברות הבנייה הגדולות ששומרות מלאים לעתיד. אציין שהבוט שלנו חינמי לחלוטין. אנחנו עובדים על אפליקציה רשמית שתעשה מהפכה בנושא - אוטומטי לגמרי ושייתן מענה טוב ומקצועי".

רוצים למצוא דירה בהנחה? לחצו כאן

powergroup
powergroupצילום: יח"צ