רכישת בית
רכישת ביתצילום: ISTOCK

תמיד חשבנו שהשקעה משתלמת נמדדת בפער בין הקנייה למכירה, התרגשנו לשמוע על דירה שנקנתה במאתיים ונמכרה תוך שנתיים ב300 אלף. האם אכן ההפרש הכספי הינו המדד להצלחת העסקה?

מסתבר שיש עוד כמה פרמטרים שעושים את ההשקעה למנצחת. מומחי חברת 'בית' מגלים לנו כי רכיב משמעותי בהשקעה מתמקד בהון העצמי של המשקיע.

קחו לדוגמה דירה שנרכשה ב-2 מיליון ש''ח ואחרי תקופה נמכרה ב-2 וחצי מיליון, אך הקונה לא הצליח להוציא משכנתא, והוא שילם הון עצמי גבוה במיוחד. בסופו של דבר, ההשקעה שלו לא היתה משתלמת, מכיוון שההון העצמי הגבוה הפחית לו את שורת הרווח.

לפרטים ולהרשמה על כנס חברת 'בית' לחצו כאן

אם כן, קבלו את נוסחת הפלא להשקעה נבונה: איתור נכס איכותי ותשלום של הון עצמי נמוך. כך מתקבלת תשואה גבוהה יותר על הכסף שהושקע.

עסקה בקונספט כזה, שווקה לאחרונה על ידי חברת 'בית'. ההשקעה בבת ים הסתכמה בהון עצמי של 265 אלף ש''ח בלבד, כאשר הרווח השנתי הצפוי עומד על עשרות אחוזים, מה שהופך את ההשקעה למניבה במיוחד! השקעה נבונה איננה תלויה אך ורק במכירה מוצלחת, אלא במגוון מרכיבים שהופכים אותה לכזאת.

ומה אם נגלה לכם כי אפשר לקנות דירה בלי הון עצמי כלל? אין ספק ששורת הרווח גואה פלאים...

בואו לשמוע איך לרכוש דירה בלי הון עצמי בכלל, בכנס אטרקטיבי שייערך ביום חמישי כא אלול תשפג 7.9.23 ב-20:00 באולמי לובר. בכנס תלמדו להשקיע בדירה רשומה בטאבו על שמכם, עם אפס הון עצמי, מינימום השקעה ומקסימום תשואה, אפילו בלי להשלים את תהליך המשכנתא!

לפרטים ולהרשמה על כנס חברת 'בית' לחצו כאן