מעמד החתימה
מעמד החתימהצילום: באדיבות המצלם

אלעד תמורת בית שמש? 'דגל התורה' חתמה על תמיכה במועמד אגודת ישראל באלעד, ראש העיר המכהן, ישראל פרוש.

"הצדדים סיכמו לפעול יחד, בשיתוף פעולה הדדי לניהול משותף של העיר, על דעת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א ורבני העיר והקהילות באלעד", נמסר מטעמם.

"זאת, במטרה להעצים את היותה של אלעד כעיר של תורה ויראת שמיים, לצד קידומה ופיתוחה הכלכלי כעיר מתקדמת ומובילה המספקת שירותים יעילים לכל תושב ותושב, תוך הגדלת מערך ההכנסות העירוניות ופיתוח אזורי תעשיה ותעסוקה מניבים, והמשך פיתוח סביבתי למען העיר".

ראש העיר אלעד ישראל פרוש אמר: "אנו מסכמים בימים אלו עשור של עשייה למען תושבי העיר אלעד, במהלכם זכיתי להיות נציג נאמן לאלו שהצביעו לי וגם לאלו שלא. אני מודה לחבריי ביהדות התורה, נציגי מרנן ורבנן שליט"א מאגודת ישראל ודגל התורה, הן בזירה המקומית והן הארצית, על בחירתם לתמוך בי לקדנציה נוספת בראשות העיר ובעז"ה יחד עם שותפי הרב אברהם שטרן ושאר חברי הסיעה נמשיך לשרת את כלל תושבי העיר מכל העדות והחוגים בנאמנות ובמסירות".

יו"ר 'דגל התורה' בעיר וסגן ראש העיר אברהם שטרן הוסיף: "האחדות והשלום הם בשורה חשובה לתושבי אלעד, בעז"ה נפעל בניהול משותף לקידום העיר, פיתוחה ושגשוגה הכלכלי, הרחבתה והמשך הפעילות למציאת פתרונות דיור הולמים. כל זאת לצד המשך שגשוגה הרוחני של עיר הישיבות, ולהרבות את קול התורה באלעד".

שעה קלה קודם לכן חתמו סיעות 'שלומי אמונים' ו'מחזיקי הדת' האגודאיות על תמיכה במועמד 'דגל התורה' לראשות עירית בית שמש שמואל גרינברג.