השר בצלאל סמוטריץ' פונה לנשיאת העליון השופטת אסתר חיותערוץ 7

ערב טוב עם ישראל, ערב טוב המחנה הלאומי, ערב טוב לכל מי שאכפת לו מהעתיד היהודי והדמוקרטי של מדינת ישראל.

תביטו אחד בשני, תראו את עם ישראל היפה, האוהב, המשרת בצבא, העוסק בתורה, הנלחם על הארץ, על הזהות שלה, שלנו. עם ישראל חי.

בדרכי לכאן, לבמה, פגשתי לא מעט מכם – מבאר שבע, מנתיבות, מנהריה ומעכו, מתל אביב ומבת ים, מהרצליה ומקרני שומרון, מכפר סבא ומבקעת הירדן. הגעתם לכאן מכל הארץ. איזו מסירות, איזו אהבה למדינה, איזו אהבה לצבא הגנה לישראל.

אני רוצה לפנות מכאן למי שיושבת בלשכה ממש כאן מאחורינו, נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות.

גם אם את חושבת שהתיקונים שאנחנו מובילים לתיקון מערכת המשפט הם שגויים בעינייך וצריך לעשות אותם אחרת, לפסול חוק יסוד זו חריגה מסמכות ודבר שיפגע בדמוקרטיה הישראלית. אני קורא לך לא לקבל החלטה שתקרע את עם ישראל, שתקרע משפחות בתוך החברה הישראלית, שתקרע את צה"ל. האחריות היא עלייך.

אני רוצה ברשותכם, לחזק את ידידי יושב ראש הכנסת אמיר אוחנה על הדברים הברורים והנכונים שאמר והיו צריכים להיאמר. בית הנבחרים של העם זה הכנסת חוקים של הכנסת זה חוקים של העם. כל שכן חוקים שנכנסים תחת ההגדרה של חוקי יסוד.

לאף אחד אין סמכות לבטל חוקים של העם. לאף אחד אין סמכות לבטל חוקי יסוד של העם. לאף אחד אין סמכות לבטל את קולו של העם. לאף אחד אין סמכות לבטל את הקול שלכם. אתם הצבעתם ימין ואתם תקבלו ימין.

אנחנו נמצאים בערב השנה החדשה שנת תשפ"ד, אני רוצה לאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה. תודה רבה לכם על החיזוק והתמיכה בנו לאורך כל השנה. נמשיך לפעול למען הדמוקרטיה, לפעול למען צה"ל, לפעול למען המדינה היקרה שלנו, לפעול למען הארץ האהובה שלנו, לפעול למען תורת ישראל. נמשיך לפעול למענכם – עם ישראל. עם ישראל חי!