הרובוט שימצא לכם את עסקת הנדל"ן המשתלמת ביותר
הרובוט שימצא לכם את עסקת הנדל"ן המשתלמת ביותרצילום: ISTOCK

מי לא רוצה דירה חדשה במחיר הזדמנות ומתחת למחיר שיווק? הכירו את הבוט "בוטלי בית". בוט חכם אשר ידע לזהות דירות חדשות המוצעות מתח למחיר שיווק ולשלוח לכם את העדכון.

"אחרי תקופת פיילוט מוצלחת ביותר בה חסכו רוכשי הדירות דרך הבוט כארבעה מיליוני ש"ח ברכישת הדירה. אני שמח שהבוט מפורסם לציבור הרחב", אומר אבי ממן סמנכ"ל השיווק בקבוצה. "אני מאושר שיש לכל רוכש כיום אפשרות לחסוך מאות אלפי שקלים ולקבל מידע חינמי על הורדת מחירים בפרויקטים חדשים וכך לחסוך מאות אלפי שקלים ברכישת הדירה".

בואו למצוא את העסקה המשתלמת עם הבוט

"אנו נמצאים בתקופה בה הריביות אמנם גבוהות אבל הם רק זמניים", מסביר ממן, "לאורך כל השנים ראינו שאחרי תקופת רגיעה הגיע תקופה בה מחירי הדיור זינקו למעלה ואגב נשארו גבוהים, והחכם עיניו בראשו לנצל את המומנטום ולרכוש נכס חדש במחיר הזדמנות".

"כיום הקבלנים מציעים לא מעט הטבות והנחות ובדר"כ הנחות אלו אינם מתפרסמות לציבור הרחב ועל הצורך הזה אנו נותנים מענה, הבוט יודע לזהות הורדת מחירים בפרויקטים חדשים ולשלוח לנרשם את העדכון וכך זוכים הרוכשים להזדמנות מיוחד וחסכון של מאות אלפי שקלים".

השימוש במערכת חינמי?

"נכון. השימוש במערכת חינמי לחלוטין ולטובת הרוכשים"

ספר לנו על הזדמנות מיוחדת שאיתר הבוט.

"ממש לאחרונה איתר הבוט דירות חדשות בירושלים בפחות מ-1,800,000₪ בזכות הורדת מחיר של 340,000₪ בפרויקט מיוחד. המידע כמו שהדגשתי הגיע דרך הבוט".

בואו למצוא את העסקה המשתלמת עם הבוט

לסיכום מבקש ממן, "הושקעו כספים רבים בבניית מערכת חשובה והכרחית זו על מנת לחסוך לרוכשי הדירות מאות אלפי שקלים ברכישת הדירה אם יש לכם חברים או משפחה המחפשים נכס חדש שתפו אותם במערכת וחסכו גם להם עשרות אלפי שקלים ועמלות מיותרות".

בואו למצוא את העסקה המשתלמת עם הבוט