הדמיית דו משפחתי בחמדת שומרון
הדמיית דו משפחתי בחמדת שומרוןצילום: חמדת שומרון

זה לא קורה הרבה בשוק הנדל"ן בישראל, אבל פעם בהרבה זמן אפשר למצוא 'דירת חלומות' כזו שרק מלראות את המפרט שלה נהיה נעים בעינייים, כזו שנמצאת ביישוב קהילתי מגוון ומשפחתי עם נוף מרהיב ותנאים שרק אפשר לדמיין.

זה קורה עכשיו במעלה אפרים במחירים שמגיעים רק פעם בהרבה שנים. וזו ההזדמנות שלכם לעשות שינוי בחיים. ההזדמנות הזו לא תחכה.

מעלה אפ.. מה?

היישוב מעלה אפרים מיועד להיות עיר העתיד של בקעת הירדן והוא ממוקם במרכז בקעת הירדן. למעשה מדובר במועצה מקומית של כ-450 משפחות עם תוכניות שיהפכו אותו למרכז הבא של הבקעה. הבניה במעלה אפרים היא התחלה של משהו גדול, גדול מאוד אפילו ולכן ההצעה הזו היא כל כך חריגה, זהו ישוב שיש בו כמעט הכל, ממוסדות חינוך, אזור תעשיה, מרכז מסחרי וקופות חולים ועד לבתי כנסת, פעילויות, ספורט ותרבות ואפילו בריכת שחייה והעתיד צופה לו הרבה מעבר לכך.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן >>>

השכונה החדשה ביישוב ממוקמת אל מול נוף משגע שיכול להיות הפנורמה של הסלון שלכם. והבתים החדשים המוצעים בה על ידי 'חמדת שומרון' הם גולת הכותרת, מדובר במפרטים עשירים ויפהפיים הכוללים חצר גדולה, חניה צמודה, ריצוף פורצלן 80*80 במבחר דגמים, אלומיניום איכותי, תריסים חשמליים, אביזרי חשמל מבית 'גוויס', הכנה למדיח כלים במטבח, אסלה תלויה, ניאגרה סמויה ועוד ועוד, וכמובן... אופציה להתרחבות עתידית כך שהמשפחה תוכל להמשיך ולגדול בלי להיכנס להוצאות מיותרות.

הליך שיווק ומכירת הדירות של חברת 'חמדת שומרון', נמצא בימים אלו בשלבים האחרונים והיא מציעה כעת תנאים שלא יחזרו. בפרויקט 'נוף הירדן' נותרו בתים דו משפחתיים אחרונים, דופלקסים ופנטהאוזים מרשימים אשר תוכננו בקפידה, מתוך 40 יחידות דיור איתם יצא הפרויקט לדרך נותרו רק 11 בהם יזכו המקדימים.

המרחב, האוויר הצח והנוף ההיסטורי והממכר כבר מחכים לדיירים החדשים- דתיים וחילוניים, צעירים וותיקים- שצפויים לקבל את המפתחות לבתיהם החדשים בחודשים הקרובים, בלי המתנה ארוכה ומייסרת, ואתם יכולים להצטרף אליהם וליהנות מהאכלוס המהיר שמציעים לכם בפרויקט 'נוף הירדן' במעלה אפרים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן >>>

הדמיית פנים הבית
הדמיית פנים הביתצילום: חמדת שומרון

חמדת שומרון היא חברה מנוסה אשר בנתה ואכלסה פרויקטים רבים ביהודה ושומרון. ההתנהלות החכמה, השקיפות, האמינות והמקצועיות, הובילו אותה למקום בו היא נמצאת היום. חמדת שומרון הינה חברה יזמית קבלנית אשר מתכננת, משווקת ובונה את הפרויקטים שלה, ולוקחת אחריות על כל שלב בתהליך. כשעושים את הצעד הגדול של קניית בית, חשוב שתדעו שאתם בידיים טובות ובטוחות ושתקבלו שירות מקיף מחתימה ועד מסירה, בעסקה המלווה בבנק ליווי אשר מעניק ערבויות לפי חוק המכר.

שמעון נקב, מנכ"ל 'חמדת שומרון' אומר: "אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ומבטיחים לכם שירות אישי, צמוד ומיטבי משלב השיווק ועד שלב האכלוס. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך וחשוב לנו שתרגישו זאת".

בחמדת שומרון עושים הכול כדי ליצור בתים ברמה גבוהה, החל בבחירת הספקים המקצועיים ביותר, דרך התכנון האדריכלי הייחודי והמוקפד ועד המפרט הטכני עם דגש על כל הפרטים הקטנים. החברה שמה דגש על בחירת שיטות בנייה חדשניות כמו גם חומרי הגלם המשובחים ביותר אבל גם שואפת לשמור על רמת מחירים אטרקטיביים.

"הייחודיות של הפרויקט שלנו ביחס למתחרים היא שאנו עם בתים בעלי היתר בנייה בשלבים מתקדמים מה שמבטיח מסירה של הדירה בהקדם האפשרי, בנק המלווה את הפרויקט, מה שנותן לכם שקט וידיעה שהעסקה בטוחה, מפרט ותכנון אדריכלי קפדני בדירות וגב כלכלי חזק המאפשר לנו לתת לכם פריסת תשלומים נוחה". מספרת הילה דמתי, סמנכ"לית 'חמדת שומרון', "הסטנדרט הגבוה ותשומת הלב לפרטים הקטנים אצלנו הם חלק מה- DNA. אנחנו מזמינים אתכם לגלות זאת בעצמכם".

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן >>>

מעלה אפרים מרחפן
מעלה אפרים מרחפןצילום: חמדת שומרון