דודו סעדה מארח את שלמה נאמן ראש המועצה האזורית גוש ועציון ראש מועצת יש"ע לקראת הבחירות.

שלמה מסכם קדנציה ראשונה: "קדנציה מצוינת עם המון חידושים. מאבק על קרקעות ואדמות מדינה, פעולה לטובת תכנון ובנייה. הגענו ל-1500 התחלות בנייה אחרי קרוב לעשור בהם היתה הקפאת בנייה. השקעות מטורפות בתשתית בכבישים. נלחמים בפקקים - יש פרויקטים תחבורתיים לכל אורך הגוש. מוסדות חינוך - המועצה משקיעה 60% מתקציב המועצה בחינוך. גם בתחום הכספי יש ברכה - קיבלתי מועצה עם גירעון מובנה ועשינו 50% תוך 5 שנים. להיות ראש מועצה וגם ראש מועצת יש"ע נותן לי רק יתרונות".

"ההשתלטות הפלסטינאית על שטחי C היא מלחמת חיי. עם כניסתי למועצה הקמתי מחלקת קרקעות, סיירת שנלחמת בזה בכל הכוח עכשיו. הקימו מחלקות קרקעות וקבוצות מעקב, קבוצות של תושבים, ועדות קרקעות. כל העסק הזה עובד היום לא רק בגוש עציון, אלא בזכות גוש עציון גם בשאר מועצות ביהודה ושומרון. המלחמה הזו בשיאה ואנחנו נלחמים על כל דונם".

"אני גאה להיות מתנחל, אני מבין שהעבודה שלי היא לספק איכות חיים הכי טובה שאפשר לתושבים, לא על חשבון מלחמה על הקרקע, לא על חשבון בנייה או השקעה בתשתיות".

אני עומד מול ירון רוזנטל שאומר - אנחנו לא רוצים בנייה מסיבית בגוש עציון, אנחנו רוצים את גוש עציון ותיק יותר. אנחנו רוצים שגוש עציון לא ישנה את האופי שלו. אני דוחה את זה בכל תוקף. גוש עציון צריכה לגדול".

"אני ממליץ לשולי מועלם להתחבר אלי מסיבה פשוטה, אנחנו באים מאותו בית ומאוד דומים בהשקפות עולם. באנו מאותה תנועה פוליטית גם ארצית אנחנו מאמינים באותם דברים. שולי אחד הסמלים של גוש עציון, ואני חושב שהיא צריכה להיות במקום מרכזי של הגוש מצד אחד, מצד שני מי שמנהיג את המועצה, מי שבעל ניסיון מוניציפאלי זה אני. אז בואי נמשיך, אני מוביל ואת תמשיכי בדברים שאת חזקה בהם".

"בחירות זה אף פעם לא קל. מה שמנחה אותי זה להגיד לתושבים: עשינו פה מהפך גדול בגוש עציון. ניצחתי בגדול את בחירות הקודמות, ובעזרת השם גם בבחירות האלה".

האזינו לנו בספוטיפיי ובגוגל פודקאסט

האזנה נעימה